Povezane vesti

Aleš se povlači: Srcem sam se vodio tokom cele karijere

Aleš se povlači: Srcem sam se vodio tokom cele karijere

Sport klub pre 30 dana
Španski motociklista Aleš Espargaro objavio je kraj karijere tokom dana, pred Veliku nagradu Katalonije i potvrdio pisanje Sport Kluba. NAJČITANIJE NA SAJTU SPORT KLUBA Idealna petorka NBA: Nikola Jokić i četvorica očekivanih Đoković bez… »
Čović: Mi zapravo imamo najboljeg trenera, on vodi 6:0!

Čović: Mi zapravo imamo najboljeg trenera, on vodi 6:0!

Sportski žurnal pre 30 dana
Prvi čovek Crvene zvezde rekao da su pobedom nad Partizanom poslali “hejtere” u rupe. Posle trijumfa Crvene zvezde nad Partizanom i osvajanja titule u ABA ligi, prvi čovek crveno-belih, Nebojša Čović je komentarisao aktuelni trenutak na Radio… »
"Hejteri u rupe!" Nebojša Čović o "metli", Evroligi, Željku Obradoviću...

"Hejteri u rupe!" Nebojša Čović o "metli", Evroligi, Željku Obradoviću...

Večernje novosti pre 30 dana
Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović gostovao je u emisiji „Jutarnji program“ na RTS-u, gde je komentarisao nedavnu pobedu Zvezde u finalnoj seriji ABA lige. FOTO: M. Vukadinović Čović je istakao da je ova titula bila… »
Čović odbrusio hejterima: „Vratili smo ih tamo gde pripadaju – u rupe!“

Čović odbrusio hejterima: „Vratili smo ih tamo gde pripadaju – u rupe!“

Hot sport pre 30 dana
Čović je govorio o osvajanju ABA lige Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda, Nebojša Čović, gostovao je u emisiji „Jutarnji program“ na RTS-u, gde je komentarisao nedavnu pobedu Zvezde u finalnoj seriji ABA lige. Čović je istakao da je… »
Čović: "Vratili smo hejtere u rupe, osvojili bismo EL da smo imali Partizanov budžet!"

Čović: "Vratili smo hejtere u rupe, osvojili bismo EL da smo imali Partizanov budžet!"

Sportske.net pre 30 dana
Nebojša Čović je jutros gostovao u Jutarnjem programu RTS-a, gde je pored političkih tema, govorio i o košarci. Očigledno prezadovoljan pitanjem, predsednik Crvene zvezde je istakao da je vratio "hejtere na svoje mesto". "Iako smo imali jednu od… »
Nebojša Čović: Mi imamo najboljeg trenera, on vodi 6-0!

Nebojša Čović: Mi imamo najboljeg trenera, on vodi 6-0!

Sport klub pre 30 dana
Nebojša Čović, predsednik KK Crvena zvezda, govorio je o uspehu koji su crveno-beli ostvarili u ABA ligi i pobedi u finalnoj seriji nad “večitim rivalom” Partizanom. Tom prilikom osvrnuo se i na trenera Zvezde Janisa Sferopulosa, ali i šefa… »
Čović: "Mi imamo najboljeg trenera, on vodi sa 6:0"

Čović: "Mi imamo najboljeg trenera, on vodi sa 6:0"

B92 pre 30 dana
Predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović je govorio o aktuelnim dešavanjima u klubu i nedavnoj tituli u ABA ligi. Čović je gostovao u "Jutarnjem programu RTS-a", gde je sumirao utiske posle osvojenog trofeja u ABA ligi. On je istakao da je ovo bila… »
"Zvezda ima najboljeg trenera, on vodi 6:0!" Nebojša Čović pecnuo Partizan i Željka Obradovića!

"Zvezda ima najboljeg trenera, on vodi 6:0!" Nebojša Čović pecnuo Partizan i Željka Obradovića!

Mondo pre 30 dana
Prvi čovek Crvene zvezde Nebojša Čović hvalio Janisa Sferopulosa zbog skora protiv Obradovića i Partizana. Prvi čovek Crvene zvezde Nebojša Čović hvalio Janisa Sferopulosa zbog skora protiv Obradovića i Partizana. Košarkaši Crvene zvezde… »
Nebojša Čović nakon titule prozvao kritičare: "Hejtere smo vratili tamo gde pripadaju - u rupe"

Nebojša Čović nakon titule prozvao kritičare: "Hejtere smo vratili tamo gde pripadaju - u rupe"

Telegraf pre 30 dana
Smatra da koncept domaćih igrača daje uspeh... Predsednik košarkaškog kluba Crvena zvezda, Nebojša Čović gostovao je emisiji "Jutarnji program" na televiziji RTS, gde je pored brojnih drugih tema diskutovao o onome što se desilo u finalnoj seriji… »

Vesti dana »