Povezane vesti

Samo njoj je to pošlo za rukom: Goca Tržan ponovo ima koncert za jednu osobu

Samo njoj je to pošlo za rukom: Goca Tržan ponovo ima koncert za jednu osobu

Story pre 31 dana
Koncert Goce Tržan je poseban, baš kao što je bio i onaj 2011. godine kada je sve karte kupio, kako se pisalo, muškarac čiji identitet nikada zvanično nije otkriven. Dan posle nastupa pisalo se da je obožavalac sedeo u dvadesetom redu i aplaudirao… »
Beogradski "šeik" kupio sve karte za gocin koncert! Hteo da peva samo za njega, bajka postala pakao

Beogradski "šeik" kupio sve karte za gocin koncert! Hteo da peva samo za njega, bajka postala pakao

Mondo pre 30 dana
Znate li ko je beogradski biznismen koji je svojevremno zakupio celu koncertnu dvoranu kako bi Goca Tržan pevala samo za njega? Znate li ko je beogradski biznismen koji je svojevremno zakupio celu koncertnu dvoranu kako bi Goca Tržan pevala samo za… »
Buran ljubavni život goce Tržan: Za njen koncert ovaj beogradski "šeik" kupio je sve karte, a bajka postala pakao: Varala…

Buran ljubavni život goce Tržan: Za njen koncert ovaj beogradski "šeik" kupio je sve karte, a bajka postala pakao: Varala…

Kurir pre 30 dana
Goca Tržan noćas održava solistički koncert povodom 30 godina karijere, ali ova fatalna žena može da se pohvali i neverovatnim gestom koji je doživela već na samom početku, koji nije nijedna pevačica ni pre, ni posle nje. Naime, 2001. godine… »
Bilo je intenzivno: Goca Tržan zasijala u punom sjaju na solističkom koncertu u Beogradu (foto/video)

Bilo je intenzivno: Goca Tržan zasijala u punom sjaju na solističkom koncertu u Beogradu (foto/video)

Večernje novosti pre 30 dana
POP DIVA Gordana Goca Tržan održava večeras solistički koncert u MTS dvorani, kojim proslavlja 30 godina uspešne muzičke karijere, a interesovanje za njen spektal je iznad svih očekivanja. Foto: Novosti Goca nije krila uzbuđenje zbog svog… »
Goca Tržan večeras održava koncert, a njihovo iznenađenje ju je oborilo s nogu! Evo ko su specijalni gosti

Goca Tržan večeras održava koncert, a njihovo iznenađenje ju je oborilo s nogu! Evo ko su specijalni gosti

Kurir pre 31 dana
Jedna od popularnijih domaćih pevačica Goca Tržan održaće koncert prvi put u MTS dvorani, a osim emocije koju će noćas podeliti sa publikom, ovaj dan za nju je veoma poseban, jer se baš danas rodila, njena najveća podrška i vetar u leđa, ćerka… »
"Bila je moja gošća kad sam Ja počinjala karijeru" Sanja došla na Gocin koncert, pa otvorila dušu: Radila sam 5 godina bez…

"Bila je moja gošća kad sam Ja počinjala karijeru" Sanja došla na Gocin koncert, pa otvorila dušu: Radila sam 5 godina bez…

Kurir pre 31 dana
Pevačica Goca Tržan održava koncert u MTS dvorani, gde će proslaviti trideset godina postojanja na javnoj sceni, a tim povodom je okupila najbliže ljude, među kojima je i voditeljka Sanja Marinković. Sanja je u intervjuu za Kurir progovorila o… »
Goca Tržan počela koncert! Zasijala kao nikad do sada, a oni nisu mogli da obuzdaju emocije (video)

Goca Tržan počela koncert! Zasijala kao nikad do sada, a oni nisu mogli da obuzdaju emocije (video)

Kurir pre 31 dana
Jedna od popularnijih domaćih pevačica Goca Tržan održaće koncert prvi put u MTS dvorani, a osim emocije koju će noćas podeliti sa publikom, ovaj dan za nju je veoma poseban, jer se baš danas rodila, njena najveća podrška i vetar u leđa, ćerka… »
"Napunila sam dvoranu da bih njoj proslavila rođendan" Goca Tržan se javno obratila ćerki Leni, danas je za njih poseban…

"Napunila sam dvoranu da bih njoj proslavila rođendan" Goca Tržan se javno obratila ćerki Leni, danas je za njih poseban…

Kurir pre 31 dana
Za Gocu Tržan i njenu porodicu danas je poseban dan. Njena ćerka Lena danas proslavlja 17. rođendan, a ponosna mama obratila joj se javno i putem svog Instagram profila uputila svojoj mezimici emotivnu čestitku: View this post on Instagram A post… »
Važan dan za gocu Tržan i ivana marinkovića: Pevačica se emotivnom porukom obratila njihovoj ćerki

Važan dan za gocu Tržan i ivana marinkovića: Pevačica se emotivnom porukom obratila njihovoj ćerki

Blic pre 31 dana
Pevačica Goca Tržan iz braka sa Ivanom Marinkovićem ima ćerku Lenu, a danas je njihova naslednica napunila 17 godina. Tim povodom se Goca Tržan oglasila na svom Instagram nalogu gde je emotivnim rečima Leni čestitala divan dan. - Kažu da kad… »
Danas je jako važan dan za Gocu Tržan i Ivana Marinkovića: Pevačica se oglasila nikad emotivnija

Danas je jako važan dan za Gocu Tržan i Ivana Marinkovića: Pevačica se oglasila nikad emotivnija

Telegraf pre 31 dana
Osim koncerta koji će održati večeras, pevačica ima još jedan povod za slavlje. Pevačica Goca Tržan oglasila se važnim povodom na mrežama i objavila nekoliko fotografija sa ćerkom Lenom, koju je dobila u braku sa Ivanom Marinkovićem. Naime… »
Danas niko nije srećan kao Goca i Raša, pevačica u nekoliko rečenica sve otkrila: Kažu kada rodiš ćerku…

Danas niko nije srećan kao Goca i Raša, pevačica u nekoliko rečenica sve otkrila: Kažu kada rodiš ćerku…

Svet & Skandal pre 31 dana
Ćerka Goce Tržan napunila 17 godina Ćerka Goce Tržan danas proslavlja svoj 17. rođendan, a majka joj se tim povodom obratila putem svog Instagram profila nikad emotivnijim rečima koje su raznežile sve njene pratioce. Instagram Lena je u svojoj… »

Vesti dana »