Povezane vesti
Novinari Jedinstva protestovali u Kosovskoj Mitrovici: Do sutra moraju da napuste prostorije
Telegraf 23.05.2024
U znak protesta članovi redakcije održali su kolegijum na platou ispred zgrade u kojoj su do sada radili. Redakcija lista Jedinstvo mora do sutra da napusti prostorije u Kosovskoj Mitrovici, u kojima radi duže od decenije. Osoba koja je kupila prostor… »
Kosovska Mitrovica: Novinare "Jedinstva" izbacuju na ulicu, održavaju "kolegijum na otvorenom"
RTV 23.05.2024
KOSOVSKA MITROVICA - Zaposleni u dnevnom listu "Jedinstvo" protestvovali su danas i održali kolegijum na otvorenom u Kosovskoj Mitrovici, zbog iseljavanja lista iz prostorija u kojima rade. Početkom maja zaposlenima je rečeno da treba da se isele iz… »
Protest novinara "Jedinstva" u Kosovskoj Mitrovici
RTS 23.05.2024
Redakciji Jedinstva, jedinom listu na srpskom jeziku na Kosovu i Metohiji naloženo je da do sutra isprazni prostorije u Kosovskoj Mitrovici u kojima je radila unazad deceniju i duže. Osoba koja je navodno kupila prostorije redakcije, dala je rok za… »
Vesti dana »
Vuk Cvijić o potrazi za Nešovićem: Policija je toliko nesposobna da ne može da nađe telo koje je sama sakrila
Glas Zaječara pre 1 satjoš 77 povezanih
Vlada Srbije privremeno smanjuje akcize na naftne derivate do kraja maja 2026
Naslovi.ai pre 3 satajoš 31 povezana
Dačić uputio depešu policiji: Da se kazni svako ko prekrši poslovna i etička pravila
Insajder pre 8 minutajoš 17 povezanih





