Povezane vesti
Filmski festival Španski metar od 29. maja do 10. juna u Beogradu i Novom Sadu
RTV 23.05.2024
BEOGRAD - Filmski festival "Španski metar", u organizaciji Instituta Servantes, prikazaće 12 filmova iz zemalja španskog govornog područja od 29. maja do 10. juna u Beogradu i Novom Sadu, najavili su danas organizatori. Festival će svečano otvoriti… »
Glavni program Španskog metra: Od smeha do suza i nazad
Nedeljnik 23.05.2024
Komedije, drame, ekranizacije romana, festivalski favoriti i omiljene zvezde – sve to donosi ovogodišnji Španski metar koji će svečano biti otvoren 29. maja u Beogradu. Šesnaesto izdanje filmskog festivala Španski metar, u organizaciji Instituta… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 60 povezanih

Vlada Srbije usvojila odluku o povećanju minimalne zarade sa 404 na 551 evro
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 41 povezana

Poruka na metku za Čarlija Kirka! Fbi: Imamo slike i snimak ubice, skočio je sa zgrade i pobegao! Nema kraja američkom trileru! (video, foto)
Kurir pre 7 minutajoš 134 povezane

Potpuna obustava saobraćaja u centru Beograda: Uklanjaju se vozila, izmenjene trase gradskog prevoza
B92 pre 2 satajoš 22 povezane