Povezane vesti

Španac novi menadžer Vest Hema

Španac novi menadžer Vest Hema

Sportski žurnal pre 31 dana
Đulen Lopetegi nasledio Dejvida Mojesa. Đulen Lopetegi je novi menadžer Vest Hema, saopštio je londonski klub. Španac je potpisao ugovor na dve godine, uz mogućnost produženja na sezonu, dužnost će zvanično preuzeti prvog jula. - Moja ambicija… »
Zvanično - Španac na klupi Vest Hema!

Zvanično - Španac na klupi Vest Hema!

Sportske.net pre 31 dana
Engleski fudbalski klub Vest Hem imenovao je danas Španca Đulena Lopetegija za novog trenera. Lopetegi je na klupi zamenio Dejvida Mojsa, a sa londonskim klubom potpisao je dvogodišnji ugovor, uz mogućnost nastavka saradnje na još godinu dana… »
Lopetegi novi menadžer Vest Hema

Lopetegi novi menadžer Vest Hema

B92 pre 31 dana
Španski fudbalski trener Đulen Lopetegi novi je menadžer engleskog premijerligaša Vest Hema, saopštio je londonski klub. Španac je potpisao ugovor na dve godine uz mogućnost produženja na još jednu sezonu. Lopetegi će dužnost menadžera Vest… »
Španac se vratio u Premijer ligu, Vest Hem ima novog trenera

Španac se vratio u Premijer ligu, Vest Hem ima novog trenera

Nova pre 31 dana
Premijerligaš, Vest Hem, zvanično je imenovao Španca Đulena Lopetegija za novog trenera. Lopetegi je na klupi zamenio Dejvida Mojesa, a sa londonskim klubom potpisao je dvogodišnji ugovor, uz mogućnost nastavka saradnje na još godinu dana. Španski… »
Lopetegi ima novi klub: Španac seda na klupu Vest Hema

Lopetegi ima novi klub: Španac seda na klupu Vest Hema

Večernje novosti pre 31 dana
Španski fudbalski trener Đulijen Lopetegi novi je menadžer engleskog premijerligaša Vest Hema, saopštio je danas londonski klub. Foto: EPA Španac je potpisao ugovor na dve godine uz mogućnost produženja na još jednu sezonu. Lopetegi će dužnost… »

Vesti dana »