Povezane vesti
Đurić: Svako ko bude hteo da ide protiv Srbije će sada morati dva puta da razmisli
Telegraf 23.05.2024
Đurić: Svako ko bude hteo da ide protiv Srbije će sada morati dva puta da razmisli. Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je da je jedan od najvažnijih rezultata današnjeg glasanja u Ujedinjenim nacijama o rezoluciji o Srebrenici to što će "svako… »
Đurić: Većina čovečanstva ne podržava rezoluciju! Srbija će danas pokazati da ima snage da se brani i sama donosi odluke
Kurir 23.05.2024
Save and PreviewDanas će za Srbiju biti težak i tužan dan zato što će rezolucija o Srebrenici u Generalnoj skupštini UN sakupiti prostu većinu glasova onih zemalja koje glasaju. Iako većina čovečanstva, pa ni većina država sveta za rezoluciju verovatno… »
Vesti dana »
Pod crvenim meteo alarmom Bačka, Banat i Pomoravlje, ostatak zemlje pod narandžastim
RTV pre 16 minutajoš 26 povezanih
Šta nikako ne treba raditi na Ilindan? Stara verovanja i danas izazivaju pažnju, a posebno se odnose na kupače
Dnevnik pre 46 minutajoš 16 povezanih
Istorijska noć u Beogradu: Oborena dva rekorda UFC-a koja će teško biti srušena
Nova pre 16 minutajoš 11 povezanih
Zadržavanja na putničkim terminalima graničnih prelaza od 20 minuta do sat vremena
Euronews pre 46 minutajoš 6 povezanih



