Povezane vesti

„Ljudi koji su mi preneli pretnje su bliski vlasti, savetovali su mi da sklonim porodicu“: Đorđe Stanković za Nova.rs…

„Ljudi koji su mi preneli pretnje su bliski vlasti, savetovali su mi da sklonim porodicu“: Đorđe Stanković za Nova.rs…

Nova pre 31 dana
U foto finišu izborne kampanje pritisci na opozicione aktere se povećavaju. Na meti je ponovo bio kandidat za gradonačelnika Niša ispred koalicije "Biram Niš" Đorđe Stanković. Njemu su upućene pretnje uz savet "da izmesti porodicu iz grada". Zbog… »
Stanković: Tužilac će odlučiti da li ću posle pretnji dobiti zaštitu

Stanković: Tužilac će odlučiti da li ću posle pretnji dobiti zaštitu

Danas pre 31 dana
Kandidat za gradonačelnika Niša Đorđe Stanković saopštio je da je danas u upravi kriminalističke policije dao izjavu povodom dobijenih pretnji i izrazio sumnje za bezbednost porodice. „Rečeno mi je da je u ovakvim situacijama licima koja imaju… »
Narodni poslanik Đorđe Stanković prijavio pretnje policiji

Narodni poslanik Đorđe Stanković prijavio pretnje policiji

Novi magazin pre 31 dana
Narodni poslanik i kandidat za gradonačelnika Niša koalicije "Biramo Niš" Đorđe Stanković kazao je danas da je o pretnjama koje su upućene njemu i njegovoj porodici obavestio Upravu kriminalističke policije u Nišu. "Rečeno mi je da je u ovakvim… »
Narodni poslanik i kandidat za gradonačelnika Niša Đorđe Stanković prijavio pretnje policiji

Narodni poslanik i kandidat za gradonačelnika Niša Đorđe Stanković prijavio pretnje policiji

Radio 021 pre 31 dana
Narodni poslanik i kandidat za gradonačelnika Niša koalicije "Biramo Niš" Đorđe Stanković kazao je da je o pretnjama koje su upućene njemu i njegovoj porodici obavestio policiju u Nišu. "Rečeno mi je da je u ovakvim situacijama licima koja imaju… »
Stanković: Tužilac će odlučiti da li ću posle pretnji dobiti zaštitu

Stanković: Tužilac će odlučiti da li ću posle pretnji dobiti zaštitu

N1 Info pre 31 dana
Kandidat za gradonačelnika Niša Đorđe Stanković saopštio je da je u upravi kriminalističke policije dao izjavu povodom dobijenih pretnji i izrazio sumnje za bezbednost porodice. „Rečeno mi je da je u ovakvim situacijama licima koja imaju… »
Stanković: Tužilac će odlučiti da li ću posle pretnji dobiti zaštitu

Stanković: Tužilac će odlučiti da li ću posle pretnji dobiti zaštitu

Novi magazin pre 31 dana
Kandidat za gradonačelnika Niša Đorđe Stanković saopštio je da je u upravi kriminalističke policije dao izjavu povodom dobijenih pretnji i izrazio sumnje za bezbednost porodice. „Rečeno mi je da je u ovakvim situacijama licima koja imaju… »
Stanković prijavio pretnje njemu i njegovoj porodici, čeka da tužilac odluči da li će dobiti polijsku zaštitu

Stanković prijavio pretnje njemu i njegovoj porodici, čeka da tužilac odluči da li će dobiti polijsku zaštitu

Jugmedia pre 31 dana
Kandidat za gradonačelnika ispred koalicije “Biramo Niš” i narodni poslanik Đorđe Stanković dao je danas izjavu u Upravi kriminalističke policije, gde je izrazio sumnje za bezbednost njegove porodice, nakon što su mu juče upućene pretnje da… »

Vesti dana »