Povezane vesti

Vučić: Pokazali smo kako se bori za Srbiju

Vučić: Pokazali smo kako se bori za Srbiju

RTK 23.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je danas na sednici Generalne skupštine UN u Njujorku, iako je usvojena rezolucija o Srebrenici, pokazano kako se bori za Srbiju, jer zemlje sa više od dve trećine stanovništva u svetu nisu glasale za… »
"Nikad se nije desilo da glasanje o pitanju genocida nije doneto jednoglasno" Vučić:Neki su hteli da iskoriste svoju…

"Nikad se nije desilo da glasanje o pitanju genocida nije doneto jednoglasno" Vučić:Neki su hteli da iskoriste svoju…

Kurir 23.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je snimak dela svog obraćanja na današnjoj sednici Generalne skupštine Ujedinjenih nacija, na kojoj je usvojena sramna rezolucija o Srebrenici.Ona je usvojena sa 84 glasa za, 19 glasova protiv, dok je 68… »
Svestan sam da sam danas završio karijeru, nikada mi ovaj poraz neće oprostiti i gledaće da mi zakucaju ekser u sanduk

Svestan sam da sam danas završio karijeru, nikada mi ovaj poraz neće oprostiti i gledaće da mi zakucaju ekser u sanduk

Glas Zapadne Srbije 23.05.2024
Njujork – Nakon glasanja u Generalnoj skupštini Ujedinjenih Nacija kojim je usvojena rezolucija o Srebrenici, predsednik Vučić je rekao da je ponosan na slogu koju je srpski narod pokazao te da je svestan da je borbom koju mu zapadni moćnici neće… »
Čast je braniti svoju zemlju, a ovako je to radio Vučić

Čast je braniti svoju zemlju, a ovako je to radio Vučić

Glas Zapadne Srbije 23.05.2024
Njujork – Rezolucija o Srebrenici, predložena od strane Nemačke i Ruande izglasana je u Generalnoj skupštini Ujedinjenih Nacija, gde je podržana od strane 84 države. Sednici je prisustvovao i predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić koji je… »
Tri pitanja za Nemačku: Vučić najavio Berlinu nove "rezolucije o genocidu" - odgovor Srbije tek sledi! (video)

Tri pitanja za Nemačku: Vučić najavio Berlinu nove "rezolucije o genocidu" - odgovor Srbije tek sledi! (video)

Pravda 23.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na Generalnoj skupštini UN, na kojoj se glasalo o rezoluciji o Srebrenici, da je to visokopolitizovana rezolucija i pozvao sve zemlje članice da ne glasaju za nju. Predsednik Srbije je postavio tri pitanja… »
Vučić na GS UN: Rezolucija o Srebrenici visoko politizovana, otvoriće Pandorinu kutiju

Vučić na GS UN: Rezolucija o Srebrenici visoko politizovana, otvoriće Pandorinu kutiju

Radio sto plus 23.05.2024
Na sednici GS UN, na kojoj će se glasati o Rezoluciji o Međunarodnom danu promišljanja i sećanja na genocid u Srebrenici, Vučić je postavio pitanje zašto je taj dokument predložen kada je 2015. usvojena rezolucija o genocidu širom sveta i zašto… »

Vesti dana »