Povezane vesti

Paketa optužen da je zbog klađenja namerno dobijao žute kartone

Paketa optužen da je zbog klađenja namerno dobijao žute kartone

Sportski žurnal 23.05.2024
Paketa je negirao optužbe i izjavio je da je "izuzetno iznenađen i uznemiran" optužbama. Fudbalski savez Engleske (FA) optužio je vezistu Ves Hema Lukasa Paketu da je namerno dobijao žute kartone kako bi uticao na klađenje, preneo je danas Bi Bi Si… »
Paketa optužen za nelegalno klađenje, pod upitnikom transfer u Siti

Paketa optužen za nelegalno klađenje, pod upitnikom transfer u Siti

B92 23.05.2024
Lukas Paketa, fudbaler Vest Hema, optužen je od strane FA Engleske za nelegalno klađenje. Komisija FA istražuje četiri žuta kartona koje je dobio 2022. i 2023. godine. Bude li se dokazala krivica, sigurno je da će biti ozbiljno kažnjen. Brazilac je… »
Skandal na ostrvu: Brazilski fudbaler optužen za kladioničarski skandal

Skandal na ostrvu: Brazilski fudbaler optužen za kladioničarski skandal

Večernje novosti 23.05.2024
Fudbalski savez Engleske objavio je danas da je fudbaler Vest hema Lukas Paketa optužen da je namerno dobijao žute kartone da bi uticao na klađenje preneo je Bi Bi Si. EPA Optužbe se odnose na meč Premijer lige protiv Lestera 12. novembra 2022… »
Još jedan kladioničarski skandal - Paketa u glavnoj ulozi!

Još jedan kladioničarski skandal - Paketa u glavnoj ulozi!

Sportske.net 23.05.2024
Fudbalski savez Engleske (FA) optužio je vezistu Ves Hema Lukasa Paketu da je namerno dobijao žute kartone kako bi uticao na klađenje, preneo je danas BBC. Optužbe se odnose na meč Premijer lige protiv Lestera 12. novembra 2022. godine, kao i na… »
Paketa optužen da je odradio žuti za kladionicu: Boriću se!

Paketa optužen da je odradio žuti za kladionicu: Boriću se!

Sport klub 23.05.2024
"Ekstremno sam iznenađen i uznemiren zbog odluke Fudbalske asocijacije da pokrene postupak protiv mene. Devet meseci sarađujem s njima, bio sam dostupan na svakom koraku tokom njihove istrage, dostavio sam svaku informaciju koju su tražili od mene. I… »

Vesti dana »