Povezane vesti

Svirali smo hiljadu koncerata u svetu, a samo jednom u Beogradu: Burna istorija benda Emir Kusturica &The No Smoking Orchestra

Svirali smo hiljadu koncerata u svetu, a samo jednom u Beogradu: Burna istorija benda Emir Kusturica &The No Smoking Orchestra

Kurir 23.05.2024
U klub RTS juče je predstavljena fotomonografije Dragana Teodorovića " Emir Kusturica &The No Smoking Orchestra - 25 godina". Reprezentativno izdanje je vredan dokument koji pokazuje i dokazuje uspeh priznatog režisera Emira Kusturice sa svojim bendom… »
"Bio sam uhapšen u argentini zbog maradone" Kusturica: Hteo sam da se ubijem praveći filmove, pa sam zbog toga napravio bend

"Bio sam uhapšen u argentini zbog maradone" Kusturica: Hteo sam da se ubijem praveći filmove, pa sam zbog toga napravio bend

Kurir 23.05.2024
U RTS klubu predstavljena je foto-monografija Dragana Teodorovića "Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra - 25 godina". Reprezentativno izdanje je vredan dokument o uspehu koji je priznati reditelj Emir Kusturica postigao sa svojim bendom. - Naša… »
Promocija fotomonografije „Emir Kusturica & No Smoking Orkestra – 25 godina“

Promocija fotomonografije „Emir Kusturica & No Smoking Orkestra – 25 godina“

RTK 23.05.2024
U Klubu RTS-a u Beogradu održana je promocija fotomonografije „Emir Kusturica & No Smoking Orkestra – 25 godina“ autora Dragana Teodorovića. Kroz 400 fotografija dokumentovana je karijera jednog od najpoznatijih bendova sa ovih prostora. Više od… »
Foto-monografija za četvrt veka: Svedočanstvo o 25 godina Kusturičinog The No Smoking Orchestra

Foto-monografija za četvrt veka: Svedočanstvo o 25 godina Kusturičinog The No Smoking Orchestra

Večernje novosti 23.05.2024
SVEDOČANSTVO o jednom fenomenu, i četvrt veka benda koji je u taj fenomen prerastao, sačinjeno od zapisa i fotografija "ključnog svedoka", i teksta naslovnog junaka... to je u najkraćem foto-monografija "Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra - 25… »

Vesti dana »