Povezane vesti

Tramp: Lideri Kine, Rusije, Mađarske i S. Koreje bolji u svom poslu od Bajdena

Tramp: Lideri Kine, Rusije, Mađarske i S. Koreje bolji u svom poslu od Bajdena

Euronews 24.05.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je da lideri Kine, Rusije, Mađarske i Severne Koreje obavljaju svoje poslove na vrhunskom nivou, za razliku od američkog predsednika Džozefa Bajdena. On je na predizbornom skupu u Njujorku… »
Tramp: Lideri Kine, Rusije, Mađarske i Severne Koreje bolji u svom poslu od Bajdena

Tramp: Lideri Kine, Rusije, Mađarske i Severne Koreje bolji u svom poslu od Bajdena

RTV 24.05.2024
NJUJORK - Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je da lideri Kine, Rusije, Mađarske i Severne Koreje obavljaju svoje poslove na vrhunskom nivou, za razliku od američkog predsednika Džozefa Bajdena. On je na predizbornom skupu u Njujorku… »
Tramp: Lideri Kine, Rusije, Mađarske i Severne Koreje bolji u svom poslu od Bajdena

Tramp: Lideri Kine, Rusije, Mađarske i Severne Koreje bolji u svom poslu od Bajdena

Politika 24.05.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je da lideri Kine, Rusije, Mađarske i Severne Koreje obavljaju svoje poslove na vrhunskom nivou, za razliku od američkog predsednika Džozefa Bajdena. On je na predizbornom skupu u Njujorku… »
Tramp: Lideri Kine, Rusije, Mađarske i S. Koreje bolji u svom poslu od Bajdena

Tramp: Lideri Kine, Rusije, Mađarske i S. Koreje bolji u svom poslu od Bajdena

Vesti online 24.05.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je da lideri Kine, Rusije, Mađarske i Severne Koreje obavljaju svoje poslove na vrhunskom nivou, za razliku od američkog predsednika Džozefa Bajdena. On je na predizbornom skupu u Njujorku… »
Tramp: Putin će za mene da oslobodi novinara Gerškoviča, pošto budem izabran za predsednika

Tramp: Putin će za mene da oslobodi novinara Gerškoviča, pošto budem izabran za predsednika

NIN 24.05.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je danas da će, ako bude ponovo izabran, moći da se osloni na svoju vezu s predsednikom Rusije Vladimirom Putinom radi puštanja na slobodu novinara "Vol strit džornala" Evana Geškoviča pritvorenog u Moskvi… »
Gardijan: Rusija odbacila Trampovu tvrdnju o oslobođenju američkog novinara Gerškoviča

Gardijan: Rusija odbacila Trampovu tvrdnju o oslobođenju američkog novinara Gerškoviča

N1 Info 24.05.2024
Donald Tramp se pohvalio u četvrtak da će brzo osloboditi zatvorenog američkog novinara Evana Gerškoviča iz Rusije ako pobedi na predsedničkim izborima, ali Moskva je demantovala tvrdnje da su razgovarali o slučaju sa republikanskim kandidatom… »
Tramp: Putin će za mene da oslobodi novinara Gerškoviča, pošto budem izabran za predsednika

Tramp: Putin će za mene da oslobodi novinara Gerškoviča, pošto budem izabran za predsednika

Danas 23.05.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp izjavio je danas da će, ako bude ponovo izabran, moći da se osloni na svoju vezu s predsednikom Rusije Vladimirom Putinom radi puštanja na slobodu novinara „Vol strit džornala“ Juana Geškoviča pritvorenog u… »

Vesti dana »