Povezane vesti
Kolaković: "Nemam opravdanje za nas"
B92 24.05.2024
Selektor odbojkaša Srbije Igor Kolaković rekao je da je njegov tim nema izgovor za poraz od Japana. Odbojkaši Srbije poraženi su u Brazilu od selekcije Japana sa 0:3 (20:25, 16:25, 22:25), u drugom kolu prve sedmice Lige nacija. "Nemamo dobar izgovor za… »
Kovačević potpuno iskren nakon bolnog poraza Srbije: " Ili su se oni poboljšali ili smo mi ostarili, nešto se dešava..."
Kurir 24.05.2024
Odbojkaši Srbije doživeli su prvi poraz u ovogodišnjem ciklusu Lige nacija. Bolji od Orlova u Rio de Žaneiru bio je Japan, koji je slavio maksimalnim rezultatom 3:0 (25:20, 25:16, 25:22). "Veoma teška utakmica. Naravno da je moglo bolje. Ovo nismo mi… »
"Ovo nismo mi - ispalo je da su 500 puta bolji igrači od nas"
B92 24.05.2024
Odbojkaš Srbije Uroš Kovačević komentarisao je poraz nacionalnog tima u Ligi nacija od Japana. Odbojkaši Srbije poraženi su u Brazilu od selekcije Japana sa 0:3 (20:25, 16:25, 22:25), u drugom kolu prve sedmice Lige nacija, čime je Srbija zakomplikovala… »
Vesti dana »

Jedno "da" spasilo šest života: Kad mislite da nema nade, sudbina vas demantuje: Desanka i Gavrilo konačno imaju novu šansu (foto)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

(Foto) crna kosa i plave oči: Ovo je novi dečko Uroša Stanića koji je pun love: Ljubi ga pred svima
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Tuga u Čileu: Spasioci pronašli tela četiri od pet rudara zatrpanih u rudniku bakra
Telegraf pre 1 satjoš 3 povezane

„Zločini se ne smeju zaboraviti“: PSG i ZLF u mestu u kome su ubijeni civili iz izbegličke kolone tokom „Oluje“
Danas pre 2 satajoš 1 povezana