Povezane vesti

Sanja Marinković podržala Olgicu Samoilović u kontroverznoj izjavi!

Sanja Marinković podržala Olgicu Samoilović u kontroverznoj izjavi!

Svet plus 24.05.2024
Sanja Marinković, poznata voditeljka, iznela je svoje mišljenje o nedavnoj izjavi preduzetnice Olgice Samoilović koja je savetovala mlade ljude da rade i do godinu dana bez plate. Ova izjava je izazvala različite reakcije javnosti. Sanja je podržala… »
Sanja Marinković ponovo na sebe navukla gnev javnosti: Ovo su reči koje ne mogu da joj oproste

Sanja Marinković ponovo na sebe navukla gnev javnosti: Ovo su reči koje ne mogu da joj oproste

Svet & Skandal 24.05.2024
Izjava Sanje Marinković mnogima se nije dopala Voditeljka “Magazina In” Sanja Marinković sinoć je prisustvovala beogradskom koncertu Goce Tržan, koja je, kako kaže, karijeru počinjala kad i ona. I dok je Goca bila i ostala jedna od omiljenih… »
"I ja sam radila za džabe 5 godina": Sanja Marinković brani Olgicu koja je rekla mladima da rade bez para godinu dana…

"I ja sam radila za džabe 5 godina": Sanja Marinković brani Olgicu koja je rekla mladima da rade bez para godinu dana…

Blic 23.05.2024
Voditeljka televizije "Pink" Sanja Marinković večeras je došla na veliki koncert Goce Tržan i otkrila kako su Goca i ona karijeru počele u isto vreme i da su se zajedno razvijale. Takođe, Sanja Marinković osvrnula se na izjavu preduzetnice Olgica… »

Vesti dana »