Povezane vesti

Trener fudbalera Crvene zvezde pred poslednji prvenstveni meč: Ima zaslužnijih od mene za titulu, to su „ljudi iz senke“

Trener fudbalera Crvene zvezde pred poslednji prvenstveni meč: Ima zaslužnijih od mene za titulu, to su „ljudi iz senke“

Danas 24.05.2024
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je u najavi sutrašnjeg (19.00) meča sa Čukaričkim, da su za ovosezonsku duplu krunu njegovog tima od njega zaslužniji članovi stručnog štaba i „ljudi iz senke“. Volim da gledam u daljinu… »
Milojević: Zvezdaši dođite da proslavimo

Milojević: Zvezdaši dođite da proslavimo

Sportski žurnal 24.05.2024
Očekuje se spektakl na proslavi sedme uzastopne titule. Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je da očekuje slavljeničku atmosferu na utakmici protiv Čukaričkog u subotu od 19 časova, kada će biti organizovana i proslava sedme… »
Milojević: "Dođite da proslavimo titulu"

Milojević: "Dođite da proslavimo titulu"

B92 24.05.2024
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je da očekuje slavljeničku atmosferu na utakmici protiv Čukaričkog. Meč se igra u subotu od 19 časova na stadionu "Rajko Mitić", kada će biti organizovana i proslava sedme uzastopne titule… »
Miloje pomenuo "ljude iz senke koji su zaslužniji za titulu"!

Miloje pomenuo "ljude iz senke koji su zaslužniji za titulu"!

Sportske.net 24.05.2024
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević je osvojio titulu ove sezone sa crveno-belima i u poslednjoj utakmici u sezoni očekuje još jednu pobedu. "Utakmice protiv Čukaričkog su uvek izuzetno zanimljive, bez obzira da li se igra na Banovom brdu ili na… »
Vladan Milojević pred čukarički: „Ima i zaslužnijih od mene za titulu“

Vladan Milojević pred čukarički: „Ima i zaslužnijih od mene za titulu“

Hot sport 24.05.2024
Priznao je Milojević da očekuje slavljeničku atmosferu Trener fudbalera Crvene zvezde izjavio je da očekuje slavljeničku atmosferu na utakmici protiv Čukaričkog u subotu od 19 časova, kada će biti organizovana i proslava sedme uzastopne titule… »
Ima i zaslužnijih od mene! Milojević pozvao Zvezdaše na žurku: Bravo i ljudima iz senke!

Ima i zaslužnijih od mene! Milojević pozvao Zvezdaše na žurku: Bravo i ljudima iz senke!

Mondo 24.05.2024
Vladan Milojević posebno hvalio svoje saradnike koji su mu pomogli da Crvena zvezda ovog proleća igra odličan fudbal. Vladan Milojević posebno hvalio svoje saradnike koji su mu pomogli da Crvena zvezda ovog proleća igra odličan fudbal. Crvena zvezda… »
Zvezdaši, dođite da zajedno proslavimo titulu: Vladan Milojević pozvao navijače da u subotu ispune Marakanu!

Zvezdaši, dođite da zajedno proslavimo titulu: Vladan Milojević pozvao navijače da u subotu ispune Marakanu!

Kurir 24.05.2024
Crvena zvezda će u poslednjoj utakmici nacionalnog prvenstva, 37. kolu Superlige Srbije, ugostiti ekipu Čukaričkog na Marakani u subotu od 19.00 časova. Trener Vladan Milojević izneo je očekivanja pred meč na kome će crveno-beli proslaviti 35… »
Milojević: Ima zaslužnijih od mene, to su „ljudi iz senke“

Milojević: Ima zaslužnijih od mene, to su „ljudi iz senke“

Sport klub 24.05.2024
Vreme je kad Vladan Milojević prima čestitke za duplu krunu, ali šef stručnog štaba Crvene zvezde u javnim obraćanjima iskazuje skromnost. Nije želeo posle dva trofeja, a uoči zatvaranja sezone, sebe da stavlja u prvi plan. „Volim da gledam u… »
Trener zvezde iznenadio! Vladan Milojević: Za titulu su od mene zaslužniji "ljudi iz senke"

Trener zvezde iznenadio! Vladan Milojević: Za titulu su od mene zaslužniji "ljudi iz senke"

Večernje novosti 24.05.2024
OSTALO je još jedno kolo i zavesa će se spustiti na srpski fudbal u ovoj sezoni. Crvena zvezda će u slavljeničkoj atmosferi na stadionu "Rajko Mitić" dočekati Čukarički. Pred ovaj duel govorio je trener crveno-belih Vladan Milojević. FOTO: FK… »
Milojević: "Ima i zaslužnijih od mene za titulu, imam poruku za navijače pred Čukarički"

Milojević: "Ima i zaslužnijih od mene za titulu, imam poruku za navijače pred Čukarički"

Telegraf 24.05.2024
Priznao je Milojević da očekuje slavljeničku atmosferu. Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je da očekuje slavljeničku atmosferu na utakmici protiv Čukaričkog u subotu od 19 časova, kada će biti organizovana i proslava sedme… »
Hvang pozvao navijače na proslavu titule: "Jedva čekam da doživim to u subotu, čuo sam da su zvezdaši pripremili…

Hvang pozvao navijače na proslavu titule: "Jedva čekam da doživim to u subotu, čuo sam da su zvezdaši pripremili…

Kurir 24.05.2024
Vezni fudbaler Crvene zvezde koji je osvojio srca svih zvezdaša – In Bom Hvang je iskoristio priliku da sumira utiske nakon trijumfa u finalu Kupa Srbije, ali i pozove navijače na proslavu duple krune, koja će se održati 25. maja od 19 časova na… »

Vesti dana »