Povezane vesti

Nađ: Ispunio sam cilj koji je pred mene postavilo rukovodstvo Partizana

Nađ: Ispunio sam cilj koji je pred mene postavilo rukovodstvo Partizana

Politika 24.05.2024
Trener Partizana Albert Nađ rekao je pred meč poslednjeg kola Superlige Srbije protiv kragujevačkog Radničkog da je osvajanjem drugog mesta ispunio cilj koji je pred njega stavilo rukovodstvo kluba. „Cilj koji je pred mene postavilo rukovodstvo ja… »
Kraj ili majstorica: Vaterpolisti Novog Beograda sutra (20.30) u Kragujevcu imaju prvu meč loptu u finalu plej-ofa Superlige…

Kraj ili majstorica: Vaterpolisti Novog Beograda sutra (20.30) u Kragujevcu imaju prvu meč loptu u finalu plej-ofa Superlige…

Večernje novosti 24.05.2024
VATERPOLISTI Novog Beogarad sutra (20.30) u Kragujevcu imaju prvu meč loptu u finalu plej-ofa protiv Radničkog. Puleni Živka Gocića vode sa 1:0 u pobedama i još jedan trijumf bi im doneo treću uzastopnu titulu prvaka Srbije. Ukoliko, Kragujevčani… »
Ispunio Cilj uprave – Nađ o sezoni, Jovanoviću, Saldanji, Zahidu, prelaznom roku… (video)

Ispunio Cilj uprave – Nađ o sezoni, Jovanoviću, Saldanji, Zahidu, prelaznom roku… (video)

Sportski žurnal 24.05.2024
"Cilj koji je pred mene postavilo rukovodstvo ja sam ispunio" Trener Partizana Albert Nađ rekao je pred meč poslednjeg kola Super lige Srbije protiv kragujevačkog Radničkog da je osvajanjem drugog mesta ispunio cilj koji je pred njega stavilo… »
Kragujevčani najavljuju borbu

Kragujevčani najavljuju borbu

Sportski žurnal 24.05.2024
Igrači i trener Radničkog pred revanš meč finala Super lige. Ekipa Radničkog je pokazala odličan otpor u prvom meču finalne serije Super lige. Kragujevčani su posle dosta borbe poraženi minimalnim rezultatom na „11. aprilu“ od Novog Beograda… »
Trener Novog Beograda Živko Gocić optimista pred revanš sa radničkim: U Kragujevcu očekujemo pobedu i osvajanje titule

Trener Novog Beograda Živko Gocić optimista pred revanš sa radničkim: U Kragujevcu očekujemo pobedu i osvajanje titule

Dnevnik 24.05.2024
Trener vaterpolista Novog Beograda Živko Gocić izjavio je pred drugi meč finalne serije plej-ofa Superlige protiv Radničkog da njegova ekipa očekuje pobedu i osvajanje titule. Vaterpolisti Novog Beograda na korak su od osvajanja treće uzastopne… »
Nađ sumirao sezonu Partizana: Bolja nego prošla, ali nije zadovoljavajuća

Nađ sumirao sezonu Partizana: Bolja nego prošla, ali nije zadovoljavajuća

Večernje novosti 24.05.2024
PARTIZAN sezonu u Superligi Srbije završava utakmicom protiv Radničkog 1923 u Humskoj. Očekivanja od tog duela izneo je trener crno-belih Albert Nađ. FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović Strateg "parnog valjka" je na klupi zamenio Igora Duljaja i… »
Gocić želi da titulu osvoji u Kragujevcu

Gocić želi da titulu osvoji u Kragujevcu

B92 24.05.2024
Trener vaterpolista Novog Beograda Živko Gocić izjavio je pred drugi meč finalne serije plej-ofa Superlige protiv Radničkog da njegova ekipa očekuje pobedu i osvajanje titule. Vaterpolisti Novog Beograda na korak su od osvajanja treće uzastopne… »
Nađu je jedno najvažnije Ispunio sam cilj koji je pred mene postavilo rukovodstvo Partizana

Nađu je jedno najvažnije Ispunio sam cilj koji je pred mene postavilo rukovodstvo Partizana

Dnevnik 24.05.2024
BEOGRAD: Trener Partizana Albert Nađ rekao je pred meč poslednjeg kola Superlige Srbije protiv kragujevačkog Radničkog da je osvajanjem drugog mesta ispunio cilj koji je pred njega stavilo rukovodstvo kluba. "Cilj koji je pred mene postavilo… »
Nađ: Ispunili smo svoj cilj

Nađ: Ispunili smo svoj cilj

B92 24.05.2024
Trener Partizana Albert Nađ rekao je pred meč poslednjeg kola Superlige Srbije protiv kragujevačkog Radničkog da je osvajanjem drugog mesta ispunio cilj koji je pred njega stavilo rukovodstvo kluba. "Cilj koji je pred mene postavilo rukovodstvo ja sam… »
Gocić: Očekujemo da ćemo u Kragujevcu slaviti

Gocić: Očekujemo da ćemo u Kragujevcu slaviti

Sportski žurnal 24.05.2024
Novi Beograd na korak od treće uzastopne titule. Trener vaterpolista Novog Beograda Živko Gocić izjavio je pred drugi meč finalne serije plej-ofa Superlige protiv Radničkog da njegova ekipa očekuje pobedu i osvajanje titule. Vaterpolisti Novog… »
"Očekujemo pobedu i osvajanje titule": Gocić pred meč sa Radničkim

"Očekujemo pobedu i osvajanje titule": Gocić pred meč sa Radničkim

Večernje novosti 24.05.2024
Vaterpolisti Novog Beograda na korak su od osvajanja treće uzastopne titule šampiona Srbije. Foto arhiva VN Posle trijumfa u prvom meču finala plej-ofa protiv Radničkog iz Kragujevca na svom bazenu (14:13), Novobeograđanima nedostaje još samo jedna… »

Vesti dana »