Povezane vesti

"To devojčice ne rade!" Zvezda Granda o pravilima života na selu: Moji vršnjaci slave, a ja moram da radim

"To devojčice ne rade!" Zvezda Granda o pravilima života na selu: Moji vršnjaci slave, a ja moram da radim

Mondo 24.05.2024
Šejla Zonić ispričala je kako je izgledalo njeno odrastanje u selu, kako je pevala u koncertnim dvoranama i jela kečap i pirinač, ali i kako je u jednom trenutku ostala bez novca, pa su je sestre izdržavale. Šejla Zonić ispričala je kako je… »
"Sestra mi je plaćala kiriju, jela sam kečap i pirinač, imala panične napade...": Zvezda Granda otkrila nepoznate detalje…

"Sestra mi je plaćala kiriju, jela sam kečap i pirinač, imala panične napade...": Zvezda Granda otkrila nepoznate detalje…

Blic 24.05.2024
Šejla Zonić je svojim prvim pojavljivanjem u "Zvezdama Granda" napravila potpunu pometnju kako kod gledaoca, tako i žirija. U pomenuto muzičko takmičenje prijavila se zbog supruga, o čemu je sada govorila u jednom podkastu. - Ja sam uvek imala strah… »
"Jela sam pirinač i kečap, a onda su krenuli panični napadi" ko je šejla Zonić? Proslavila se u zg, a ovo je njena…

"Jela sam pirinač i kečap, a onda su krenuli panični napadi" ko je šejla Zonić? Proslavila se u zg, a ovo je njena…

Kurir 24.05.2024
Šejla Zonić (29) proslavila se učešćem u Zvezdama Granda. Pevačica je nedavno gostovala u jednom potkastu gde je govorila o svom životu, počecima, karijeri ali i nemaštini. Šejla je rođena u Nemačkoj, gde su njeni roditelji izbegli kada se… »

Vesti dana »