Povezane vesti
Radnici “Puteva Srbije” odustali od blokade saobraćaja nakon poziva na razgovor u resorno ministarstvo
Danas 24.05.2024
Zaposleni u Javnom preduzeću „Putevi Srbije“ nisu danas, kako je bilo planirano, blokirali Bulevar kralja Aleksandra u Beogradu na sat vremena u znak protesta zbog loše materijalne situacije i nepotpisanog kolektivnog ugovora, jer su u međuvremenu… »
Danas protest radnika JP „Putevi Srbije“, Bulevar kralja Aleksandra biće blokiran na sat vremena
Danas 24.05.2024
Radnici javnog preduzeća „Putevi Srbije“ blokiraće danas Bulevar kralja Aleksandra na sat vremena zbog loše materijalne situracije i nepotpisanog kolektivnog ugovora, najavili su oni ranije. Protest će se održati ispred broja 282, gde se nalazi upravna… »
Vesti dana »

Akcija TOK, 3. dan: Pritvor svim privedenima, branilac Momirovića najavio žalbu
Nedeljnik pre 26 minutajoš 79 povezanih

Promena vremena u Srbiji: Hitno upozorenje zbog nevremena, grad i pljuskovi u Moravičkom okrugu, širenje nepogoda na jug
Naslovi.ai pre 1 satjoš 53 povezane

Đoković seli ATP turnir iz Beograda? Evo gde Novak želi da ga premesti!
Kurir pre 1 satjoš 10 povezanih

„Gde su deca?!“ Selektor: Ljudi vole strance u Partizanu i Zvezdi
Sport klub pre 2 satajoš 40 povezanih