Povezane vesti
Uhapšen osumnjičeni za krađu parfema i odeće
Ritam grada Kg 24.05.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kragujevcu, efikasnom akcijom, identifikovali su i uhapsili D. M. (2004), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio četiri krivična dela krađa. On je, kako se sumnja, na području Kragujevca, 22. i 23. maja… »
Bora kod sebe imao više od 220.000 evra! Uhapšen u Beogradu, policija mu u automobilu pronašla i tajnu pregradu
Kurir 24.05.2024
U Posebnom odeljenju za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu saslušan je Bora P. (27) zbog sumnje da je izvršio krivično delo " pranje novca", jer je držao ukupno 221.300 evra, za koji novac je znao da potiče od kriminalne delatnosti… »
Krivična prijava zbog polnog uznemiravanja maloletnice u Kragujevcu
U centar 24.05.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kragujevcu podneli su krivičnu prijavu protiv tridesetdevetogodišnjeg muškarca iz ovog grada zbog sumnje da je izvršio polno uznemiravanje. Muškarac se sumnjiči da je na ulici neprimereno dodirnuo… »
Vesti dana »
Advokatica Borović: Nemam informacije da je bilo ko od privedenih zadržan, uglavnom upućeni na prekršajne postupke
N1 Info pre 15 satijoš 18 povezanih
(VIDEO) Grčki bogovi nisu dali da trofej ode iz Atine - Olimpijakos prvak Evrope!
Sportske.net pre 1 danjoš 32 povezane
Policiju izgleda zanima samo Pionirski park: Nikad više službenika na ulici, ali zašto nije obezbeđen i skup na Slaviji
N1 Info pre 6 satijoš 25 povezanih





