Povezane vesti

Preminuo reditelj Morgan Sparlok, koji se proslavio dokumentarcem „Super size me“

Preminuo reditelj Morgan Sparlok, koji se proslavio dokumentarcem „Super size me“

Danas 24.05.2024
Morgan Sparlok, reditelj dokumentarca „Super size me“ preminuo je u 54. godini, saopštila je njegova porodica. Njegovi najbliži su objavili da je „preminuo mirno, okružen porodicom i prijateljima 23. maja u Njujorku od komplikacija raka“. U… »
Preminuo reditelj filma „Super size me“ Morgan Sparlok

Preminuo reditelj filma „Super size me“ Morgan Sparlok

Nova 24.05.2024
Morgan Sparlok, reditelj dokumentarca "Super size me" preminuo je u 53. godini, saopštila je njegova porodica. Njegovi najbliži su objavili da je „preminuo mirno, okružen porodicom i prijateljima 23. maja u Njujorku od komplikacija raka“. U filmu… »
Slavni režiser preminuo u 53. Godini: Jeo je samo brzu hranu, živeo je na ivici, a onda se teško razboleo "Bio je to tužan…

Slavni režiser preminuo u 53. Godini: Jeo je samo brzu hranu, živeo je na ivici, a onda se teško razboleo "Bio je to tužan…

Kurir 24.05.2024
Slavni režiser Morgan Spurlok, preminuo je u četvrtak u severnom delu Njujorka, nakon duge i teške bolesti u 53. godini. Široj javnosti ostao je poznat po tome što je dokumentovao sopstvene psihološke i fizičke simptome svakodnevnog jedenja brze… »

Vesti dana »