Povezane vesti

Bodiroga o Crvenoj zvezdi (i Partizanu) u Evroligi

Bodiroga o Crvenoj zvezdi (i Partizanu) u Evroligi

Sportski žurnal 24.05.2024
„Večiti rivali su nam značajni“. Informacija da prvak ABA lige i dalje nije siguran učesnik Evrolige odjeknula je juče Evropom. Prvi čovek Evrolige Dejan Bodiroga je pojasnio situaciju, tačnije potvrdio je reči Paulijusa Motejunasa da Crvena… »
Bodiroga saopštio važne vesti za zvezdu i Partizan: „Za Evroligu je Srbija važna, ali…“ (video)

Bodiroga saopštio važne vesti za zvezdu i Partizan: „Za Evroligu je Srbija važna, ali…“ (video)

Hot sport 24.05.2024
„Mislim da su naši klubovi značajni za Evroligu i optimista sam“ Legendarni srpski košarkaš, a sada prvi čovek Evrolige, Dejan Bodiroga je bio gost studija „Sport kluba“ u Berlinu, neposredno pred početak prvog polufinalnog susreta… »
Bodiroga o Partizanu i Zvezdi u Evroligi: "Optimista sam, ali..."

Bodiroga o Partizanu i Zvezdi u Evroligi: "Optimista sam, ali..."

B92 24.05.2024
Prvi čovek Evrolige Dejan Bodiroga oglasio se povodom sudbine Partizana i Crvene zvezde u elitnom evropskom takmičenju. Legendarni srpski košarkaš je bio gost studija "Sportkluba" u Berlinu, neposredno pred početak prvog polufinalnog susreta… »
Bodiroga optimistično za SK: Zvezda i Partizan su nam važni!

Bodiroga optimistično za SK: Zvezda i Partizan su nam važni!

Sport klub 24.05.2024
Predsednik Evrolige Dejan Bodiroga ekskluizivno za Sport Klub istakao je da su Crvena zvezda i Partizan izuzetno važni takmičenju koje predvodi poslednjih godina. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 – MaxBet. Prvi čovek Evrolige se u kratkom… »
Bodiroga o Partizanu i zvezdi u Evroligi: "Optimista sam, ali..."evo čija odluka će biti važna

Bodiroga o Partizanu i zvezdi u Evroligi: "Optimista sam, ali..."evo čija odluka će biti važna

Dnevnik 24.05.2024
Prvi čovek Evrolige Dejan Bodiroga oglasio se povodom sudbine Partizana i Crvene zvezde u elitnom evropskom takmičenju. Legendarni srpski košarkaš je bio gost studija "Sportkluba" u Berlinu, neposredno pred početak prvog polufinalnog susreta… »
Velike reči Dejana Bodiroge - Srpski timovi blizu Evrolige, Zvezda ima prioritet!

Velike reči Dejana Bodiroge - Srpski timovi blizu Evrolige, Zvezda ima prioritet!

Sportske.net 24.05.2024
Predsednik Evrolige Dejan Bodiroga dao je ekskluzivnu izjavu za "Sport klub" pred početak Fajnal-fora u Berlinu i doneo nam puno optimizma kada je reč u učešću Crvene zvezde i Partizan u eliti naredne sezone. Prioritet ima Crvena zvezda kao osvajač… »
Važne vesti za grobare i delije: Evo šta Dejan Bodiroga kaže o učešću večitih rivala u Evroligi sledeće sezone!

Važne vesti za grobare i delije: Evo šta Dejan Bodiroga kaže o učešću večitih rivala u Evroligi sledeće sezone!

Kurir 24.05.2024
Prvi čovek Evrolige Dejan Bodiroga pričao je za Sport klub pred polufinalnu utakmicu elitnog takmičenja između Panatinaikosa i Fenerbahčea. Ono što je najviše zanimalo ljubitelje košarke u Srbiji je status Crvene zvezde i Partizana sledeće… »
Bodiroga o zvezdi i Partizanu u Evroligi: Stav je poznat, zna se šta je prioritet!

Bodiroga o zvezdi i Partizanu u Evroligi: Stav je poznat, zna se šta je prioritet!

Mondo 24.05.2024
Dejan Bodiroga je pred početak Fajnal for Evrolige govorio o statusu srpskih klubova u eliti naredne sezone. Dejan Bodiroga je pred početak Fajnal for Evrolige govorio o statusu srpskih klubova u eliti naredne sezone. Dejan Bodigora je pred početak… »
Zvezda i Partizan strepe! Dejan Bodiroga optimista, ali... Otkrio ko odlučuje da li će večiti igrati u Evroligi

Zvezda i Partizan strepe! Dejan Bodiroga optimista, ali... Otkrio ko odlučuje da li će večiti igrati u Evroligi

Večernje novosti 24.05.2024
Predsednik Evrolige Dejan Bodiroga gostovao je na Sport klubu pred početak Fajnal fora Evrolige gde je govorio o trenutnoj situaciji u elitnoj košarkaškoj ligi. FOTO TANJUG/ ZORAN ZESTIC U polufinalu fajnal-for turnira Evrolige u Berlinu od 18 časova… »
Bodiroga otkrio status Zvezde i Partizana: "Važni su za Evroligu, ali odluku će doneti..."

Bodiroga otkrio status Zvezde i Partizana: "Važni su za Evroligu, ali odluku će doneti..."

Telegraf 24.05.2024
Ulio je nade večitima, ali i ogradio se pritom. Predsednik Evrolige i legenda srpske košarke Dejan Bodiroga pričao je za Sport Klub o tome da li će naši klubovi naredne sezone učestvovati u Evroligi. Bodiroga je pre svega istakao koliko je… »

Vesti dana »