Povezane vesti

Gori splav kod Bloka 44, vatrogasci gase požar

Gori splav kod Bloka 44, vatrogasci gase požar

Politika 24.05.2024
Oko 17 časova izbio je požar na splavu na savskom keju, na potezu između Bloka 70 i 44, saznaje Tanjug. Vatra je izbila na osiguračima na splavu, a 13 vatrogasaca i tri vozila su otišla na mesto incidenta i gašenje je u toku. Beogradski mediji pišu… »
Požar na splavu 'Godo' na Savskom keju

Požar na splavu 'Godo' na Savskom keju

Beta 24.05.2024
Oko 17.00 sati izbio je požar na splavu "Godo" na Savskom keju, koji je usidren na potezu između Bloka 70 i 44 . Kako je javila RTS, vatra je izbila na osiguračima na splavu, a 13 vatrogasaca i tri vozila su učestvovala u gašenju požara. Prema… »
Požar na splavu 'Godo' na Savskom keju

Požar na splavu 'Godo' na Savskom keju

Novi magazin 24.05.2024
Oko 17.00 sati izbio je požar na splavu "Godo" na Savskom keju, koji je usidren na potezu između Bloka 70 i 44. Kako je javila RTS, vatra je izbila na osiguračima na splavu, a 13 vatrogasaca i tri vozila su učestvovala u gašenju požara. Prema… »
Zapalio se automobil U Subotici! Požar izbio u prednjem delu vozila, a crni dim kuljao na sve strane

Zapalio se automobil U Subotici! Požar izbio u prednjem delu vozila, a crni dim kuljao na sve strane

Mondo 24.05.2024
Za sada nije poznato šta je izazvalo požar. Za sada nije poznato šta je izazvalo požar. Danas se u Subotici u saobraćaju dogodio incident, kada se jedan automobil, iz za sada nepoznatog razloga, zapalio. Kako se vidi na instagram profilu "192_rs"… »
Gori poznati splav na Savskom keju: Gosti evakuisani, na licu mesta vatrogasci

Gori poznati splav na Savskom keju: Gosti evakuisani, na licu mesta vatrogasci

Nova 24.05.2024
Na Savskom keju oko 17.00 časova zapalio se poznati beogradski splav "Godo". Na instagram stranici „Moj_beo_grad“, može se videti dim koji izlazi sa krova splava, kao i gosti kafića koji su na vreme evakuisani. A post shared by MOJ – BEOGRAD… »
Gori splav "Godo" na Savskom keju

Gori splav "Godo" na Savskom keju

RTS 24.05.2024
Gori splav Godo na Savskom keju. Tri vatrogasna vozila izašla na teren. U toku je gašenje požara. Oko 17 časova izbio je požar na splavu na savskom keju, na potezu između Bloka 70 i 44. Vatra je izbila na osiguračima na splavu, a 13 vatrogasaca i… »
Goreo splav "Godo" na Savskom keju: Vatrogasci se izborili s vatrom, gosti evakuisani (foto,video)

Goreo splav "Godo" na Savskom keju: Vatrogasci se izborili s vatrom, gosti evakuisani (foto,video)

Blic 24.05.2024
U beogradskom splavu "Godo" koji se nalazi na Savskom keju, danas popodne izbio je požar, koji je ugašen. Kako se vidi na fotografiji objavljenoj na instagram profilu "moj_beo_grad", gusti dim izbijao je iz krova splava, dok su gosti evakuisani i… »
Požar na beogradskom splavu: Gosti evakuisani, vatrogasci izašli na teren (VIDEO)

Požar na beogradskom splavu: Gosti evakuisani, vatrogasci izašli na teren (VIDEO)

Euronews 24.05.2024
Oko 17 časova izbio je požar na splavu na Savskom keju, na potezu između Bloka 70 i 44, saznaje Tanjug. View this post on Instagram A post shared by MOJ - BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Vatra je izbila na osiguračima na splavu, a 13 vatrogasaca i tri vozila… »
(Foto) gori poznati beogradski splav Gosti evakuisani, stigli i vatrogasci

(Foto) gori poznati beogradski splav Gosti evakuisani, stigli i vatrogasci

Dnevnik 24.05.2024
U beogradskom splavu koji se nalazi na Savskom keju, danas popodne izbio je požar. Kako se vidi na fotografiji objavljenoj na instagram profilu "moj_beo_grad", gusti dim izbija iz krova splava, dok su gosti evakuisani i stoje ispred. Za sada nije poznato… »

Vesti dana »