Povezane vesti
"Arheološko brdo" Golubačke tvrđave otvoreno za posetioce: Revitalizacija koštala oko 550.000 evra
Radio 021 24.05.2024
Park "Аrheološko brdo" u okviru Golubačke tvrđave zvanično je otvoren za posetioce. Otvaranju je prethodila revitalizacija spoljnog dvorišta tvrđave vredna 556.650 evra. Projekat je nastavak procesa revitalizacije Golubačke tvrđave i započeo je… »
Arheološko brdo u okviru Golubačke tvrđave otvoreno za posetioce
Biznis.rs 24.05.2024
vrednost revitalizacije 556.650 evra. Park Arheološko brdo u okviru Golubačke tvrđave zvanično je otvoren za posetioce, a otvaranju je prethodila revitalizacija Spoljnog dvorišta tvrđave u vrednosti od 556.650 evra, u okviru projekta #EUzaTebe – za… »
Arheološko brdo u okviru Golubačke tvrđave otvoreno za posetioce
RTV 24.05.2024
GOLUBAC - Park "Arheološko brdo" u okviru Golubačke tvrđave je zvanično otvoreno za posetioce, saopštili su danas organizatori. Zamenica šefa Delegacije Evropske unije u Srbiji Plamena Halačeva poručila je na otvaranju da "sedam vekova burne istorije… »
Vesti dana »

Hapšenja Tomislava Momirovića, Gorana Vesića i drugih u istrazi pada nadstrešnice u Novom Sadu
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 199 povezanih

Pravosnažna presuda Miloradu Dodiku i reakcije međunarodnih zvaničnika
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 80 povezanih

Ivica Dačić: Srbija prodaje LRAD sisteme, blokiran “zvučni top”
Serbian News Media pre 54 minutajoš 25 povezanih

Nove cene goriva na pumpama u Srbiji: Ponovo poskupljenja! Cene goriva
Volim Zrenjanin pre 4 satijoš 27 povezanih

Tramp postavlja rok za mir u Ukrajini dok ruski napadi na Kijev odnose živote
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 53 povezane