Povezane vesti

Makedonska predsjednica od italijanskog kolege tražila garancije za evrointegracije

Makedonska predsjednica od italijanskog kolege tražila garancije za evrointegracije

Slobodna Evropa 24.05.2024
Predsjednica Sjeverne Makedonije Gordana Siljanovska Davkova izjavila je u petak u Rimu da je od italijanskog kolege Serđa Matarele (Sergio Mattarella) zatražila garancije za evropsku budućnost njene zemlje. "Zatražila sam od italijanskog… »
Predsednica Severne Makedonije od italijanskog kolege tražila garancije za evrointegracije

Predsednica Severne Makedonije od italijanskog kolege tražila garancije za evrointegracije

N1 Info 24.05.2024
Predsednica Severne Makedonije Gordana Siljanovska Davkova izjavila je u Rimu da je od italijanskog kolege Serđa Matarele zatražila garancije za evropsku budućnost njene zemlje. „Zatražila sam od italijanskog predsednika i Italije da ubuduće… »
Predsednica S. Makedonije od italijanskog kolege tražila garancije za evrointegraciju

Predsednica S. Makedonije od italijanskog kolege tražila garancije za evrointegraciju

Novi magazin 24.05.2024
Predsednica Severne Makedonije Gordana Siljanovska Davkova izjavila je danas u Rimu da je od italijanskog kolege Serđa Matarele zatražila garancije za evropsku budućnost njene zemlje. "Zatražila sam od italijanskog predsednika i Italije da ubuduće… »

Vesti dana »