Povezane vesti

Pevačica zasula rukave i usred emisije zamotala sarme: Ivana BOOM i glumica Ivana Dudić u emisiji "Neka ti je slatko"…

Pevačica zasula rukave i usred emisije zamotala sarme: Ivana BOOM i glumica Ivana Dudić u emisiji "Neka ti je slatko"…

Blic 25.05.2024
Voditeljka emisije "Neka ti je slatko", Tanja Anđelković ugostila je pevačicu Ivanu BOOM Nikolić i glumicu Ivanu Dudić. Koja se bolje snašla u kuhinji, a koja je više uživala u hrani saznajte u vikend izdanju. Emisija "Neka ti je slatko" emituje… »
Voditelj tražio da se prekine emisija: Miloš Biković prvi put vozio mađioničara u "Keš taksiju", zbog njegovih trikova…

Voditelj tražio da se prekine emisija: Miloš Biković prvi put vozio mađioničara u "Keš taksiju", zbog njegovih trikova…

Blic 24.05.2024
Miloš Biković je prvi put imao priliku da vozi mađioničara u kvizu "Keš taksi", te mu nije bilo svejedno. Voditelj je strepeo da ih ne uhapsi policija, jer je učesnik želeo da pokaže brojne trikove u autu za vreme kviza. Ne propustite još jednu… »
"Povredila me je laž da sam prevario breskvicu": Vojaž brutalno iskreno o raskidu sa Anđelom Ignjatović: Udarilo me je to…

"Povredila me je laž da sam prevario breskvicu": Vojaž brutalno iskreno o raskidu sa Anđelom Ignjatović: Udarilo me je to…

Blic 24.05.2024
"U tom momentu sam bio jako emotivan, svašta mi se nešto desilo i onda me je to pogodilo, jer se to nikada nije desilo", rekao je Vojaž govoreći o najvećoj laži koju je čuo za sebe u "Ceca show". U petak, 24. maja, od 22 časova, samo na "Blic"… »

Vesti dana »