Povezane vesti

Nestorović podneo tužbu protiv Srbije i GIK u Novom Sadu

Nestorović podneo tužbu protiv Srbije i GIK u Novom Sadu

Blic pre 31 dana
Nosilac liste "Mi snaga naroda - Novi Sad" Branimir Nestorović podneo je tužbu Višem sudu u Beogradu protiv države Srbije i Gradske izborne komisije (GIK) u Novom Sadu zbog "učinjene diskriminacije", saopštila je danas ta grupa građana. U… »
Nestorović tuži državu i GIK iz Novog Sada zbog „učinjene diskriminacije“

Nestorović tuži državu i GIK iz Novog Sada zbog „učinjene diskriminacije“

Vreme pre 31 dana
Nako što je lista „Mi snaga naroda – Novi Sad“ oborena u Novom Sadu i Branimir Nestorović izjavio da je izborni proces pretvoren u cirkus, usledila je i tužba protiv države Srbije i novosadske Gradske izborne komisije (GIK). Branimir Nestorović… »
Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

NIN pre 31 dana
Nosilac liste "Mi snaga naroda - Novi Sad" Branimir Nestorović podneo je tužbu Višem sudu u Beogradu zbog, kako tvrdi, učinjene diskriminacije, protiv države Srbije i Gradske izborne komisije (GIK) u Novom Sadu zbog obaranja te izborne liste. Grupa… »
Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

Novi magazin pre 31 dana
Nosilac liste "Mi snaga naroda - Novi Sad" Branimir Nestorović podneo je tužbu Višem sudu u Beogradu zbog, kako tvrdi, učinjene diskriminacije, protiv države Srbije i Gradske izborne komisije u Novom Sadu zbog obaranja te izborne liste. Grupa… »
Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

N1 Info pre 31 dana
Nosilac liste "Mi snaga naroda - Novi Sad" Branimir Nestorović podneo je tužbu Višem sudu u Beogradu zbog, kako tvrdi, učinjene diskriminacije, protiv države Srbije i Gradske izborne komisije (GIK) u Novom Sadu zbog obaranja te izborne liste. Grupa… »
Nestorović podneo tužbu protiv Gradske izborne komisije u Novom Sadu

Nestorović podneo tužbu protiv Gradske izborne komisije u Novom Sadu

Moj Novi Sad pre 31 dana
Nosilac liste "Mi snaga naroda – Novi Sad" Branimir Nestorović podneo je tužbu Višem sudu u Beogradu zbog, kako tvrdi, učinjene diskriminacije, protiv države Srbije i Gradske izborne komisije (GIK) u Novom Sadu zbog obaranja te izborne liste. Grupa… »
Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

Radio 021 pre 31 dana
Nosilac liste "Mi snaga naroda - Novi Sad" Branimir Nestorović podneo je tužbu Višem sudu u Beogradu protiv države Srbije i Gradske izborne komisije (GIK) u Novom Sadu zbog obaranja te izborne liste. Kako tvrdi, njihova lista je diskriminisana. "Uz… »
Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

Nedeljnik pre 31 dana
(Beta) – Nosilac liste „Mi snaga naroda – Novi Sad“ Branimir Nestorović podneo je tužbu Višem sudu u Beogradu zbog, kako tvrdi, učinjene diskriminacije, protiv države Srbije i Gradske izborne komisije (GIK) u Novom Sadu zbog obaranja te… »
Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

Danas pre 31 dana
Nosilac liste „Mi snaga naroda – Novi Sad“ Branimir Nestorović podneo je tužbu Višem sudu u Beogradu zbog, kako tvrdi, učinjene diskriminacije, protiv države Srbije i Gradske izborne komisije (GIK) u Novom Sadu zbog obaranja te izborne liste… »
Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

Nestorović podneo tužbu zbog obaranja izborne liste u Novom Sadu

Insajder pre 31 dana
Nosilac liste "Mi snaga naroda - Novi Sad" Branimir Nestorović podneo je tužbu Višem sudu u Beogradu zbog, kako tvrdi, učinjene diskriminacije, protiv države Srbije i Gradske izborne komisije (GIK) u Novom Sadu zbog obaranja te izborne liste. Grupa… »

Vesti dana »