Povezane vesti

Ataman jasan pred finale: Sutra ćemo pobedi za naše navijače!

Ataman jasan pred finale: Sutra ćemo pobedi za naše navijače!

Hot sport pre 31 dana
Ergin Ataman jasan. Real Madrid će u nedelju od 19 časova u Berlinu igrati protiv Panatinaikosa u velikom finalu Evrolige, a španski tim želi da odbrani trofej iz prošle sezone. Ergin Ataman, trener grčkog tima, pred finale je imao jasnu poruku… »
Bivši igrač partizana glavna tema konferencije na f4: Lesor na meti trenera evropskog šampiona!

Bivši igrač partizana glavna tema konferencije na f4: Lesor na meti trenera evropskog šampiona!

Hot sport pre 31 dana
Mateo je imao reč. Real Madrid će u nedelju od 19 časova u Berlinu igrati protiv Panatinaikosa u velikom finalu Evrolige, a španski tim želi da odbrani trofej iz prošle sezone. Šef struke Reala, Ćuš Mateo, imao je reč. „Stabilnost ekipe je… »
Ataman: Sprečiću Matea da ponovi moj uspeh

Ataman: Sprečiću Matea da ponovi moj uspeh

Sportski žurnal pre 31 dana
Turski stručnjak rešen da kolegi iz Real Madrida oteža osvajanje druge uzastopne Evrolige. Treneru Panatinaikosa Erginu Atamanu, uoči finalnog meča Evrolige s Realom, ne manjkaju samopouzdanje i motiv da spreči kolegu Matea da osvoji drugu vezanu… »
Ataman: "Opet Real u finalu, hoću da sprečim Ćusa Matea!"

Ataman: "Opet Real u finalu, hoću da sprečim Ćusa Matea!"

Sportske.net pre 31 dana
Trener košarkaša Panatinaikosa Ergin Ataman rekao je pred finale Evrolige protiv Reala da je njegova ekipa puna samopouzdanja i dodao da mu je poseban motiv da spreči trenera Madriđana da ponovi njegov uspeh i dve vezane titule prvaka Evrope. Turski… »
Ataman: Moram da sprečim Matea da ponovi moj uspeh

Ataman: Moram da sprečim Matea da ponovi moj uspeh

B92 pre 31 dana
Trener Panatinaikosa Ergin Ataman je izneo utiske pred finale Evrolige. Panatinaikos od 19 časova u nedelju odmeriće snage protiv Reala, koji brani titulu u elitnom takmičenju. Ataman je istakao da je njegova ekipa puna samopouzdanja i dodao da mu je… »
Mateo pred finale: Imamo poseban DNK; Pokušaćemo da zaustavimo Lesora

Mateo pred finale: Imamo poseban DNK; Pokušaćemo da zaustavimo Lesora

B92 pre 31 dana
Trener košarkaša Reala Ćus Mateo rekao je pred finale Evrolige protiv Panatinaikosa da njegova ekipa ima poseban DNK jer igra treće uzastopno finale elitnog takmičenja. Real će u nedelju od 19 časova u Berlinu igrati protiv Panatinaikosa da odbrani… »
''Dodatna motivacija, sprečiti kolegu da ponovi moj uspeh!'' Ergin Ataman o utakmici za trofej Evrolige

''Dodatna motivacija, sprečiti kolegu da ponovi moj uspeh!'' Ergin Ataman o utakmici za trofej Evrolige

Večernje novosti pre 31 dana
Trener Panatinaikosa Ergin Ataman rekao je pred finale Evrolige protiv Reala da je njegova ekipa puna samopouzdanja i dodao da mu je poseban motiv da spreči trenera madriđana da ponovi njegov uspeh i dve vezane titule prvaka Evrope. Foto… »
Mateo: Fokus samo na Lesora – glupost!

Mateo: Fokus samo na Lesora – glupost!

Sportski žurnal pre 31 dana
Šef struke Real Madrida prepun samopouzdanja uoči finala Evrolige s Panatinaikosom. Trener Real Madrida Ćus Mateo pred finale Evrolige u nedelju od 19 časova s Panatinaikosom je rekao da njegova ekipa ima poseban DNK, jer igra treće uzastopno finale… »
Ćus Mateo: "Prokletstvo Evrolige? Real ima poseban DNK!

Ćus Mateo: "Prokletstvo Evrolige? Real ima poseban DNK!

Sportske.net pre 31 dana
Real će od 19 časova u Berlinu igrati protiv Panatinaikosa da odbrani pehar osvojen lane i osvoji 12. put titulu prvaka Evrope. "O radu našeg kluba mnogo govori to što smo u trećem finalu zaredom. Sigurno imamo poseban DNK. Ne zaustavljamo se ovde… »
''Imamo poseban DNK!'' Mateo Ćus najavio novu titulu Real Madrida u Evroligi

''Imamo poseban DNK!'' Mateo Ćus najavio novu titulu Real Madrida u Evroligi

Večernje novosti pre 31 dana
Trener košarkaša Reala Ćus Mateo rekao je pred finale Evrolige protiv Panatinaikosa da njegova ekipa ima poseban DNK jer igra treće uzastopno finale elitnog takmičenja. Printskrin/Sk Real će u nedelju od 19 časova u Berlinu igrati protiv… »

Vesti dana »