Povezane vesti

Smučiće mu se tenis: Ponašali se kao životinje, na**bao je!

Smučiće mu se tenis: Ponašali se kao životinje, na**bao je!

Sport klub 25.05.2024
U slično vreme će u nedelju igrati troje srpskih predstavnika, ali najvatrenija atmosfera u tim trenucima sigurno će biti na stadionu Simon Matje – najlepšem i najintimnijem stadionu na Rolan Garosu, a francuska publika postaraće se da bude glasna… »
Đoković i Nadal u zagrljaju: Fotka godine pred Rolan Garos

Đoković i Nadal u zagrljaju: Fotka godine pred Rolan Garos

Sport klub pre 31 dana
Jedan je odlazio, drugi tek stizao na trening, a dobili smo – zagrljaj. Zagrljaj dvojice ljudi koji su, zajedno sa Rodžerom Federerom, obeležili teniski 21. vek i postali najuspešniji u istoriji. OZMO NA ŠLJACI: This f**ckin’ dude, Rafamanija i… »
This f**ckin’ dude, Rafamanija i srpski Šatrije

This f**ckin’ dude, Rafamanija i srpski Šatrije

Sport klub pre 31 dana
„Nemoj da mu kažeš da ga nismo prepoznali, promenio se dosta“, rekli smo Laslu Đereu kada nam je saopštio ime svog novog trenera, neposredno posle treninga na terenu broj 15. „Neću, neću, ne brinite“, odgovorio nam je uz osmeh. OZMO NA… »
Poznata satnica prvog dana Rolan Garosa

Poznata satnica prvog dana Rolan Garosa

Sportski žurnal pre 31 dana
Danilović, Krunić i Đere igraju u nedelju. Srpski teniseri Olga Danilović, Aleksandra Krunić i Laslo Đere igraće sutra mečeve prvog kola Rolan Garosa, saopštili su danas organizatori drugog grend slem turnira sezone. Danilovićeva će na terenu… »
Hitna rafina Konferencija za štampu na Rolan garosu: Rafael Nadal saopštio veliku vest! Sve je počeo sa "Žao mi je!"

Hitna rafina Konferencija za štampu na Rolan garosu: Rafael Nadal saopštio veliku vest! Sve je počeo sa "Žao mi je!"

Večernje novosti pre 31 dana
Novak Đoković i Rafael Nadal su toliki teniski rivali, da Nole sa pravom kaže da mu je Rafa najveći suparnik u "belom sportu". Španac, međutim, malo više "voli" Rodžera Federera. Ipak, kako je Švajcarac otišao u penziju prošle godine, ostalo je… »
Nadal: Ne pretpostavljajte da mi je ovo poslednji Rolan Garos

Nadal: Ne pretpostavljajte da mi je ovo poslednji Rolan Garos

Vesti online pre 31 dana
Iako je prošle godine kada je govorio o povratku istakao da će ova sezona biti verovatno poslednja u njegovoj karijeri, Rafael Nadal, proslavljeni španski teniser, istakao je da ovo možda nije poslednji Rolan Garos na kom će igrati. Pojava Rafaela… »
Šok! Srpski teniser najverovatnije propušta Olimpijske igre!

Šok! Srpski teniser najverovatnije propušta Olimpijske igre!

Dnevnik pre 31 dana
Srpski teniseri će ovog vikenda započeti učešće na Rolan Garosu, a prvi igrač u muškom singlu koji će osetiti šljaku biće Laslo Đere. Njega u prvom kolu očekuje okršaj sa Danijelom Altmajerom iz Nemačke i to će mu biti prvi duel posle mesec… »
Đere: "Propuštam Olimpijske igre"

Đere: "Propuštam Olimpijske igre"

B92 pre 31 dana
Srpski teniser Laslo Đere rekao je da će najverovatnije preskočiti predstojeće Olimpijske igre u Parizu. Kaže, nisu mu u planu. "Najverovatnije neću igrati u Parizu zbog svega što se dešavalo. Sada mi je primarni cilj da završim godinu u top 100… »
Rafa: Ne pretpostavljajte da mi je poslednji Garos!

Rafa: Ne pretpostavljajte da mi je poslednji Garos!

Sport klub pre 31 dana
„Igrao sam parćis i neko mi je rekao žreb. Očekivao sam to na neki način – može sve da se desi kada nisi nosilac“, tako je Rafael Nadal saznao da mu je protivnik u prvom kolu Rolan Garosa četvrti nosilas Aleksander Zverev. OZMO NA ŠLJACI… »
Šok! Srpski teniser propušta Olimpijske igre?!

Šok! Srpski teniser propušta Olimpijske igre?!

Večernje novosti pre 31 dana
U ponedeljak 26. maja kreće Rolan Garos, žrebovi su određeni, srpski teniseri su saznali rivale: Laslo Đere će igrati protiv Danijela Altmajera, a on je u razgovoru sa Sport Klub otkrio da želi da se fokusira na ulazak u top 100 tenisera, te da… »
Svetski poznato ime novi Laslov trener: OI mi nisu u planu

Svetski poznato ime novi Laslov trener: OI mi nisu u planu

Sport klub pre 31 dana
Nekadašnji deveti teniser sveta, trostruki ATP šampion, a verovatno najpoznatiji po tome što je bio protivnik Rafaelu Nadalu u finalu Rolan Garosa (2005), na putu ka prvoj od 14 titula Španca na Rolan Garosu. Osvojio je i prvi set, ali više nije… »

Vesti dana »