Povezane vesti

Najpoznatiji srpski momak sa sela posetio luksuzna mesta u Francuskoj: Svidela mu se gorgonzola, ali...

Najpoznatiji srpski momak sa sela posetio luksuzna mesta u Francuskoj: Svidela mu se gorgonzola, ali...

Telegraf pre 31 dana
Domaćini su se potrudili da obiđe sve znamenitosti tog dela Evrope, ali i da proba tamošnje specijalitete. Najpoznatiji dečko sa sela u Srbiji, Luka Crepuljarević iz zlatiborskog Semegnjeva, oduševio je čitav region, ali i sve naše ljude koji… »
Lepa je gorgonzola, ali je najlepši moj domaći sir iz kace Najpoznatiji srpski dečko sa sela posetio luksuzna mesta u…

Lepa je gorgonzola, ali je najlepši moj domaći sir iz kace Najpoznatiji srpski dečko sa sela posetio luksuzna mesta u…

Dnevnik pre 31 dana
ČAJETINA: Najpoznatiji dečko sa sela u Srbiji, Luka Crepuljarević iz zlatiborskog Semegnjeva, oduševio je čitav region, ali i sve naše ljude koji žive širom planete svojim stavovima, rumenim obrazima i širokim osmehom. On je odlučio da se vrati… »
Lepa je gorgonzola, ali je najlepši moj domaći sir iz kace: Najpoznatiji srpski dečko sa sela posetio luksuzna mesta u…

Lepa je gorgonzola, ali je najlepši moj domaći sir iz kace: Najpoznatiji srpski dečko sa sela posetio luksuzna mesta u…

RINA pre 31 dana
Lepa je gorgonzola, ali je najlepši moj domaći sir iz kace: Najpoznatiji srpski dečko sa sela posetio luksuzna mesta u Francuskoj, ipak Luki najlepše njegovo Semegnjevo (FOTO) Čajetina - Najpoznatiji dečko sa sela u Srbiji, Luka Crepuljarević iz… »

Vesti dana »