Povezane vesti

Nadal: Velika je šansa da mi je ovo poslednji Rolan Garos, ali nije sto odsto sigurno

Nadal: Velika je šansa da mi je ovo poslednji Rolan Garos, ali nije sto odsto sigurno

Politika pre 31 dana
Rekorder sa osvojenih 14 pehara u Parizu, španski teniser Rafael Nadal, rekao je danas da nije sto odsto sigurno da mu je ovo poslednje učešće na Rolan Garosu, ali da je velika šansa da tako i bude. Nadal, koji sledeće nedelje puni 38 godina… »
Rafa Nadal: "Poslednji Rolan Garos? Nisam siguran..."

Rafa Nadal: "Poslednji Rolan Garos? Nisam siguran..."

Sportske.net pre 31 dana
Španski teniser Rafael Nadal izjavio je danas u Parizu da postoji velika šansa da će predstojeći Rolan Garos biti poslednji na kojem će učestvovati, ali da nije 100 odsto siguran. "Nemojte to da pretpostavljate", rekao je Nadal uz osmeh… »
Nadal: Moj poslednji Rolan Garos, možda

Nadal: Moj poslednji Rolan Garos, možda

Sportski žurnal pre 31 dana
Španski teniser zagonetan u odgovoru na pitanje o penzionisanju. Novinari na Rolan Garosu su upitali Rafaela Nadala da li je ovo njegovo poslednje pojavljivanje na pariskoj šljaci, on uz osmeh odgovorio: - Nemojte to da pretpostavljate, velika je šansa… »
Nadal o poslednjem učešću na RG: Ne mogu da garantujem, dajte mi mesec, dva

Nadal o poslednjem učešću na RG: Ne mogu da garantujem, dajte mi mesec, dva

B92 pre 31 dana
Španski teniser Rafael Nadal izjavio je u Parizu da postoji velika šansa da će predstojeći Rolan Garos biti poslednji na kojem će učestvovati, ali da nije 100 odsto siguran. "Nemojte to da pretpostavljate", rekao je Nadal uz osmeh odgovarajući na… »
Kraj na Pragu: Nadal o poslednjem učešću na Rolan garosu? Ne mogu da garantujem, dajte mi mesec, dva

Kraj na Pragu: Nadal o poslednjem učešću na Rolan garosu? Ne mogu da garantujem, dajte mi mesec, dva

Dnevnik pre 31 dana
Španski teniser Rafael Nadal izjavio je u Parizu da postoji velika šansa da će predstojeći Rolan Garos biti poslednji na kojem će učestvovati, ali da nije 100 odsto siguran. Nemojte to da pretpostavljate", rekao je Nadal uz osmeh odgovarajući na… »
Nadal: Verovatno je ovo moj poslednji Rolan Garos

Nadal: Verovatno je ovo moj poslednji Rolan Garos

Radio 021 pre 31 dana
Španski teniser Rafael Nadal izjavio je danas u Parizu da postoji velika šansa da će predstojeći Rolan Garos biti poslednji na kojem će učestvovati, ali da nije 100 odsto siguran. "Nemojte to da pretpostavljate", rekao je Nadal uz osmeh… »
Nadal: Velika je šansa da je ovo moj poslednji Rolan Garos

Nadal: Velika je šansa da je ovo moj poslednji Rolan Garos

Radio sto plus pre 31 dana
“Nemojte to da pretpostavljate”, rekao je Nadal uz osmeh odgovarajući na pitanje da li je odlučio da će ovo biti njegov poslednji Rolan Garos, s obzirom da svi tako pretpostavljaju. “Velika je šansa će ovo biti moj poslednji Rolan Garos. Ali… »
Velika je šansa da će to da se desi, ali Nemojte da pretpostavljate! Zbunjujući odgovor Nadala na pitanje o kraju karijere

Velika je šansa da će to da se desi, ali Nemojte da pretpostavljate! Zbunjujući odgovor Nadala na pitanje o kraju karijere

Kurir pre 31 dana
Španski teniser Rafael Nadal izjavio je u Parizu da postoji velika šansa da će predstojeći Rolan Garos biti poslednji na kojem će učestvovati, ali da nije 100 odsto siguran. "Nemojte to da pretpostavljate", rekao je Nadal uz osmeh odgovarajući na… »
Nadal opet šokirao svet: Ovo možda nije moj poslednji RG, igrao sam "Parcheesi" kad sam čuo da idem na Zvereva

Nadal opet šokirao svet: Ovo možda nije moj poslednji RG, igrao sam "Parcheesi" kad sam čuo da idem na Zvereva

Telegraf pre 31 dana
Španac ponovo daje dvosmislene izjave. Španski teniser Rafael Nadal odradio je jedan od dva treninga na terenima Rolan Garosa, da bi nedugo zatim održao konferenciju za medije pred meč protiv Aleksandera Zvereva u 1. kolu! Tom prilikom rafa je rekao… »

Vesti dana »