Povezane vesti

Cifra je ogromna Evo koliko novca je Miki Đuričić po rijalitijima: Za jednu reklamu uzeo 30.000 €, mesečno zarađivao po…

Cifra je ogromna Evo koliko novca je Miki Đuričić po rijalitijima: Za jednu reklamu uzeo 30.000 €, mesečno zarađivao po…

Kurir pre 31 dana
Miki Đuričić godinama se takmičio u rijaliti šou programima, a kako je jednom prilikom otkrio tokom takmičenja je zaradio čak pola miliona evra. Naime, Mikija Đuričića je javnost upoznala 2006. godine kada je učestvovao u "Velikom bratu" gde je… »
„Za samo jednu reklamu uzeo sam 30.000 evra“ poznato koliko je miki đuričić zarađivao od rijalitija; Novac mu nikada…

„Za samo jednu reklamu uzeo sam 30.000 evra“ poznato koliko je miki đuričić zarađivao od rijalitija; Novac mu nikada…

Dnevnik pre 31 dana
Đuričić se u javnosti prvi put pojavio 2006. godine kada je učestvovao u "Velikom bratu", a njegova popularnost nije splasnula sve do danas. - Od 2006, pa do danas, zaradio sam čak pola miliona evra. Sve sam potrošio na život... Nisu te pare bile… »
Cifra je ogromna: Evo koliko novca je Miki Đuričić zaradio tokom boravka u rijalitiju: Za jednu reklamu uzeo 30.000 evra…

Cifra je ogromna: Evo koliko novca je Miki Đuričić zaradio tokom boravka u rijalitiju: Za jednu reklamu uzeo 30.000 evra…

Blic pre 31 dana
Miki Đuričić godinama unazad se takmičio u rijaliti šou programima, a kako je jednom prilikom otkrio tokom takmičenja je zaradio čak pola miliona evra. Naime, Mikija Đuričića je javnost upoznala 2006. godine kada je učestvovao u "Velikom bratu"… »

Vesti dana »