Povezane vesti

Tuga u porodici Dijane Janković: Preminuo otac Didi J (FOTO)

Tuga u porodici Dijane Janković: Preminuo otac Didi J (FOTO)

Svet plus pre 31 dana
Pevačica Dijana Janković, poznata kao Didi J, podelila je na Instagramu vest o smrti svog oca Slavka. Fotografijom sa groblja, podelila je ove bolne trenutke sa svojim fanovima, iako retko govori o privatnom životu. Pevačica Dijana Janković… »
"Umro je, a nije saznao..." Didi Džej se oglasila za Kurir: Pevačica otkrila bolne detalje o odnosu sa ocem

"Umro je, a nije saznao..." Didi Džej se oglasila za Kurir: Pevačica otkrila bolne detalje o odnosu sa ocem

Kurir pre 31 dana
Dijana Rokvić, poznatija kao Didi Džej, ostala je bez oca. Ona je na svom Instagramu podelila sliku sa groblja, na kome se vidi raka i mnoštvo venaca i buketa cveća, dok se na krstači vidi ime Slavko, kako se i zove pevačicin otac. Njen otac Slavko… »
Tuga u domu naše poznate pevačice: Njen otac izgubio životnu bitku, podelila potresnu sliku sa groblja

Tuga u domu naše poznate pevačice: Njen otac izgubio životnu bitku, podelila potresnu sliku sa groblja

Telegraf pre 31 dana
Mnogo joj je teško. Pevačica Didi Džej, odnosno Dijana Jankovićje izgubila oca. Ona je na svom Instagramu podelila sliku sa Novog bežanijskog groblja uz emotikone slomljenog srca i ruku koje se mole. Na fotografiji se vidi se raka, kao i mnogo venaca… »
Ogromna tuga u domu Didi Džej! Pevačici preminuo otac: Objavila sliku sa groblja, scena tera suze na oči: Mnogo mi je…

Ogromna tuga u domu Didi Džej! Pevačici preminuo otac: Objavila sliku sa groblja, scena tera suze na oči: Mnogo mi je…

Kurir pre 31 dana
Dijana Rokvić, poznatija kao Didi Džej, ostala je bez oca. Ona je na svom Instagramu podelila sliku sa Novog bežanijskog groblja, na kome se vidi raka i mnoštvo venaca i buketa cveća, dok se na krstači vidi ime Slavko, kako se i zove pevačicin… »
Tuga u domu Didi Janković: Pevačici umro otac, potpuno slomljena: "Mnogo mi je teško"

Tuga u domu Didi Janković: Pevačici umro otac, potpuno slomljena: "Mnogo mi je teško"

Blic pre 31 dana
Pevačici Dijani Janković, poznatijoj kao Didi J, je preminuo otac, a danas je održana sahrana. Didi je, naime, tužne vesti podelila na svom Instagramu uz emotikon slomljenog srca i ruka koje se mole. Prijatelji, porodica i kolege oprostili su se od… »

Vesti dana »