Povezane vesti

Oglasila se Jelena Karleuša nakon što je otkriveno da je Duško slao poruke Severini

Oglasila se Jelena Karleuša nakon što je otkriveno da je Duško slao poruke Severini

Story 25.05.2024
Jelena Karleuša oglasila se nakon što je procurila privatna prepiska njenog supruga Duška Tošića i Severine. Naime, otkriveno je da je fudbaler pisao hrvatskoj pevačici. - Kako si, Seve? U Beogradu si? Pa upoznaćemo se, negde na kafi! Radi li se… »
Isplivala privatna prepiska Duška Tošića i Severine: Pevačica sve otkrila javno!

Isplivala privatna prepiska Duška Tošića i Severine: Pevačica sve otkrila javno!

Story 25.05.2024
Prepiska Duška Tošića i Severine ugledala svetlost dana. Naime, fudbalski as se obratio pevačici na Instagramu. - Kako si, Seve? U Beogradu si? Pa upoznaćemo se, negde na kafi! Radi li se? Haha, pa moram početi od nečeg. Nisam baš kreativan, je l'… »
Šta će biti nakon Severine?! Svi detalji ljubavne priče jk i Duška: Obigravao je oko nje, a godine mu je saznala na…

Šta će biti nakon Severine?! Svi detalji ljubavne priče jk i Duška: Obigravao je oko nje, a godine mu je saznala na…

Kurir pre 31 dana
Pop diva Jelena Karleuša i bivši fudbaler Duško Tošić proteklih godina često su bili tema javnosti zbog situacije u braku, a sada su ponovo u centru pažnje nakon što su procurile privatne prepiske Duška Tošića i Severine. Poruke koju su… »
„Jedi taj SNS sendvič i ne pominji mi sina nikad više“: Brutalna poruka Severine Jeleni Karleuši

„Jedi taj SNS sendvič i ne pominji mi sina nikad više“: Brutalna poruka Severine Jeleni Karleuši

Nova pre 31 dana
Nakon što se Jelena Karleuša pre nekoliko dana obrušila na Severinu zbog njenih izjava o Srebrenici, sada je stigao odgovor od hrvatske pevačice - i to u vidu poruka koje joj je slao Duško Tošić, Karleušin suprug. I sve to je objavila Jelena na… »
"Ništa vezano za Duška me ne interesuje..." Oglasila se Karleuša posle poruka muvanja Duška Tošića i Severine! Brutalno!

"Ništa vezano za Duška me ne interesuje..." Oglasila se Karleuša posle poruka muvanja Duška Tošića i Severine! Brutalno!

Kurir pre 31 dana
Jelena Karleuša oglasila se nakon što je procurila privatna prepiska njenog supruga Duška Tošića i Severine. Navodno flertovanje supruga Jelene Karleuše i hrvatske pevačice privuklo je ogromnu pažnju javnosti, a pevačica je za sve to imala kratak… »
"Ništa vezano za Duška me više ne interesuje" Karleuša se ponovo oglasila nakon skandala sa Severinom i Tošićem!

"Ništa vezano za Duška me više ne interesuje" Karleuša se ponovo oglasila nakon skandala sa Severinom i Tošićem!

Mondo pre 31 dana
Jelena Karleuša reagovala zbog navodne intimne prepiske koja je procurila u javnost. Jelena Karleuša reagovala zbog navodne intimne prepiske koja je procurila u javnost Jelena Karleuša ponovo se oglasila nakon što je procurila privatna prepiska njenog… »
Oglasila se Jelena Karleuša posle celog skandala sa Duškom i Severinom: Poslala kratku i brutalnu poruku

Oglasila se Jelena Karleuša posle celog skandala sa Duškom i Severinom: Poslala kratku i brutalnu poruku

Telegraf pre 31 dana
Jelena Karleuša javno je osudila izjave hrvatske pevačice na temu Srebrenice. Skandal koji je izbio između Jelene Karleuše i Severine Vučković u koji je upleten i Duško Tošić nikog nije ostavio ravnodušnim. U jeku cele priče, pop diva se… »
Duško u Turskoj, evo šta je Karleuša radi posle "okršaja" sa Severinom: Počastila se, na ruci 62 hiljade evra

Duško u Turskoj, evo šta je Karleuša radi posle "okršaja" sa Severinom: Počastila se, na ruci 62 hiljade evra

Telegraf pre 31 dana
Ova prepiska i "fajt" sa Severinom nisu mnogo uzdrmale divu. Jelena Karleuša javno je osudila izjave Severine Vučković na temu Srebrenice. Hrvatska pevačica je dala intervjuu tokom boravka u Sarajevu, da bi se Jeleni putem Instagrama obratila… »

Vesti dana »