Povezane vesti

"Kad sam shvatio da sam nasamaren, bilo je kasno"! Lažni serviseri traže 2.000 dinara za navodno čišćenje klime

"Kad sam shvatio da sam nasamaren, bilo je kasno"! Lažni serviseri traže 2.000 dinara za navodno čišćenje klime

Mondo pre 31 dana
Lažni serviseri ubeđuju građane da će odraditi vrhunsko čišćenje klime za dve, dve i po hiljade dinara. Lažni serviseri ubeđuju građane da će odraditi vrhunsko čišćenje klime za dve, dve i po hiljade dinara. Lažni serviseri klima mame… »
Lažni serviseri klima haraju Srbijom! Naplate 2.500 dinara, a onda samo nestanu: Niti je očiste, niti je napune, a to može…

Lažni serviseri klima haraju Srbijom! Naplate 2.500 dinara, a onda samo nestanu: Niti je očiste, niti je napune, a to može…

Blic pre 31 dana
Lažni serviseri klima mame korisnike niskim cenama, sami ih pozivaju i nude svoje usluge. Ubede ih da će odraditi vrhunsko čišćenje klime za dve, dve i po hiljade. Kada dođu na adresu, "urade" posao koji i vi sami možete odraditi, koji nije učinio… »
Lažni serviseri klima haraju Srbijom! Naplate 2.500 dinara, a onda samo nestanu: Niti je očiste, niti je napune, a to može…

Lažni serviseri klima haraju Srbijom! Naplate 2.500 dinara, a onda samo nestanu: Niti je očiste, niti je napune, a to može…

Blic pre 31 dana
Lažni serviseri klima mame korisnike niskim cenama, sami ih pozivaju i nude svoje usluge. Ubede ih da će odraditi vrhunsko čišćenje klime za dve, dve i po hiljade. Kada dođu na adresu, "urade" posao koji i vi sami možete odraditi, koji nije učinio… »
Lažni serviseri uzimaju 2.500 dinara za navodno čišćenje klima-uređaja: Niti ga očiste, niti napune!

Lažni serviseri uzimaju 2.500 dinara za navodno čišćenje klima-uređaja: Niti ga očiste, niti napune!

Kurir pre 31 dana
Lažni serviseri klima mame korisnike niskim cenama, sami ih pozivaju i nude svoje usluge. Ubede ih da će odraditi vrhunsko čišćenje klime za dve, dve i po hiljade. Kada dođu na adresu, "urade" posao koji i vi sami možete odraditi, koji nije učinio… »

Vesti dana »

Nastavlja se dijalog Beograda i Prištine u Briselu

Nastavlja se dijalog Beograda i Prištine u Briselu

Beta pre 56 minutajoš 35 povezanih
Srbija bez glave i repa

Srbija bez glave i repa

B92 pre 32 minutajoš 37 povezanih
Australijski premijer zadovoljan završetkom 'sage' s Asanžom

Australijski premijer zadovoljan završetkom 'sage' s Asanžom

Novi magazin pre 2 satajoš 23 povezane