Povezane vesti

Evo kako je Duško Tošić "objasnio" poruke koje je slao Severini: Pomenuo jahtu

Evo kako je Duško Tošić "objasnio" poruke koje je slao Severini: Pomenuo jahtu

Telegraf 25.05.2024
Otkrio je navodni razlog zbog kog je kontaktirao, iako se on u porukama koje su procurile u javnost nigde ni ne spominje. Duško Tošić oglasio se nakon prepiski sa Severinom, koje smo sinoć ekskluzivno objavili. Fudbaler ističe da je pevačicu… »
Ekskluzivno za Kurir! Duško Tošić otkriva šta se krije iza prepiske sa Severinom: Istina je drugačija od onog što deluje

Ekskluzivno za Kurir! Duško Tošić otkriva šta se krije iza prepiske sa Severinom: Istina je drugačija od onog što deluje

Kurir pre 31 dana
Duško Tošić želi da stavi tačku na spekulaciju odnosa sa Severinom. Popularni sportista u ekskluzivnoj izjavi za Kurir kaže da je pevačicu iz Hrvatske kontaktirao kako bi pevala na jahti koju je nedavno kupio u Turskoj. Prema njegovim rečima… »
Duško Tošić se oglasio nakon što je Jelena Karleuša objavila njegove prepiske sa Severinom!

Duško Tošić se oglasio nakon što je Jelena Karleuša objavila njegove prepiske sa Severinom!

Svet plus pre 31 dana
Nakon što je Jelena Karleuša podelila prepiske njenog supruga sa Severinom, Duško Tošić se oglasio, izazvavši dodatne reakcije javnosti. Jelena Karleuša je nedavno podelila prepiske sa Severinom, što je izazvalo veliku pažnju javnosti. Ubrzo… »
"Hteo sam da mi peva na jahti" Duško Tošić priznao da je slao poruke Severini - otkrio detalje skandala!

"Hteo sam da mi peva na jahti" Duško Tošić priznao da je slao poruke Severini - otkrio detalje skandala!

Mondo pre 31 dana
Bivši fudbaler Duško Tošić progovorio o skandalu o kojem bruji region. Bivši fudbaler Duško Tošić progovorio o skandalu o kojem bruji region Duško Tošić oglasio se u jeku skandala zbog privatne prepiske koju je vodio sa hrvatskom pevačicom… »

Vesti dana »