Povezane vesti

Kreni-promeni: Zaustavićemo projekat ‘Novi Sad na vodi’

Kreni-promeni: Zaustavićemo projekat ‘Novi Sad na vodi’

Nova pre 31 dana
Kandidat za gradonačelnika Novog Sada pokreta "Kreni-Promeni" Danilo Babić izjavio je večeras da će, ako postane gradonačelnik, zaustaviti "štetan projekat Novi Sad na vodi". „Zaustavićemo štetan projekat Novi Sad na vodi, jer to je projekat… »
Babić: Zaustaviću "Novi Sad na vodi" ako budem gradonačelnik

Babić: Zaustaviću "Novi Sad na vodi" ako budem gradonačelnik

Radio 021 pre 31 dana
Kandidat za gradonačelnika Novog Sada pokreta "Kreni-Promeni" Danilo Babić izjavio je da će, ako postane gradonačelnik, zaustaviti "štetan projekat Novi Sad na vodi". "Zaustavićemo štetan projekat Novi Sad na vodi, jer to je projekat koji… »
Manojlović: Zaustavićemo narušavanje Novog Beograda

Manojlović: Zaustavićemo narušavanje Novog Beograda

Beta pre 31 dana
Savo Manojlović, kandidat liste "I ja sam Beograd - Kreni - Promeni" za gradonačelnika Beograda na izborima 2. juna, danas je rekao da će taj pokret posle poraza sadašnje gradske vlasti zaustaviti narušavanje ambijentalne celine Novog Beograda i… »
Manojlović: Zaustavićemo narušavanje Novog Beograda

Manojlović: Zaustavićemo narušavanje Novog Beograda

Radio sto plus pre 31 dana
“Novi Beograd je primer naselja koje je planski građeno tako što je pored zgrada planiran i dovoljni broj zelenih površina, igrališta, škola i vrtića” – rekao je Manojlović u razgovoru sa stanovncima te opštine – preneo je njegov pokret… »
Savo Manojlović na Novom Beogradu: Pored zgrada moramo imati i zelene površine

Savo Manojlović na Novom Beogradu: Pored zgrada moramo imati i zelene površine

Danas pre 31 dana
Kandidat za gradonačelnika Brograda ispred liste „I ja sam Beograd – „Kreni – Promeni“ danas je sa građanima razgovarao o problemima Novog Beograda. Kako je ovaj pokret objavio na mreži X, Novi Beograd je primer naselja koje je planski… »

Vesti dana »