Povezane vesti

Duša moja, radost moja napustila me iznenada: Nikolu Rokvića porodica čuvala od teškog saznanja

Duša moja, radost moja napustila me iznenada: Nikolu Rokvića porodica čuvala od teškog saznanja

Story 25.05.2024
Nikola Rokvić je posle 31 dana hodočašća, tokom koga je prikupljeno više od 31 milion dinara, stigao kod svetog Nektarija na Eginu. Baš kada je došao do cilja sačekala ga je tužna vest. O gubitku koji ga je dočekao nespremnog Nikola je govorio… »
Nikolu rokvića nakon završetka hodočašća dočekale tragične vesti: "Iznenada nas je napustio, duša moja..."

Nikolu rokvića nakon završetka hodočašća dočekale tragične vesti: "Iznenada nas je napustio, duša moja..."

Kurir 25.05.2024
Pevač Nikola Rokvić uspešno je završio svoju misiju i posle mesec dana hodočašća, tokom kojeg je prikupljeno više od 31 milion dinara, stigao je kod svetog Nektarija na Eginu. Rokvić je, kada je stigao u manastir, od svoje dece dobio medalju, a u… »
Nakon hodočašća, Nikola Rokvić saznao za tragičnu vest

Nakon hodočašća, Nikola Rokvić saznao za tragičnu vest

Svet plus pre 31 dana
Nakon što je završio svoje hodočašće, Nikola Rokvić je saznao za tragičnu vest koja ga je duboko potresla. Nikola Rokvić, popularni pevač, nedavno je završio svoje humanitarno pešačenje od Beograda do Grčke, prikupljajući sredstva za svoju… »
Miloš Biković se emotivno obratio Nikoli Rokviću posle hodočašća!

Miloš Biković se emotivno obratio Nikoli Rokviću posle hodočašća!

Svet plus pre 31 dana
Glumac Miloš Biković je izrazio duboko divljenje prema Nikoli Rokviću kao izuzetnom čoveku i podržao svaki aspekt njegovog angažmana. Istakao je posebno divljenje prema Rokvićevom karakteru i doprinosu. "Mislim da je Nikola divan čovek. Podržavam… »
Nikola ROKVIĆ slomljen od bola: Po dolasku u Eginu pevač je primio tragičnu vest - "Dušo moja, koliko si brinuo o meni"

Nikola ROKVIĆ slomljen od bola: Po dolasku u Eginu pevač je primio tragičnu vest - "Dušo moja, koliko si brinuo o meni"

Večernje novosti pre 31 dana
NIKOLA ROKVIĆ nakon mesec dana hodočašća stigao je iz Beograda u manastir Svetog Nektarija Eginskog u Grčkoj, gde se poklonio njegovim moštima. Foto: I. Marinković, Instagram printskrin/nikolarokvic, Shutterstock Kada je stigao u manastir, Nikoli… »
Nikola Rokvić – Ljude čini srećnima

Nikola Rokvić – Ljude čini srećnima

Vesti online pre 31 dana
Posle 31 dana hodočašća, tokom koga je prikupljeno više od 31 milion dinara, Nikola Rokvić stigao je na grčko ostrvo Egina, nedaleko od Atine i poklonio se moštima Svetog Nektarija. Inače, sa suprugom Bojanom je osnovao fondaciju Porodica u okviru… »

Vesti dana »