Povezane vesti

„Živeće ovaj narod“: Hit snimak sa koncerta grupe Rammstein u Beogradu kruži internetom, oglasio se i narodni pevač…

„Živeće ovaj narod“: Hit snimak sa koncerta grupe Rammstein u Beogradu kruži internetom, oglasio se i narodni pevač…

Nova pre 30 dana
Nemački metal bend Rammstein održao je u Beogradu dva koncerta 24. i 25. maja. Publika je imala priliku da uživa u njihovim najvećim hitovima, kao i pravom pirotehničkom spektaklu koji je Rammstein priredio. Jedan snimak koji je nastao pred njihov… »
Pesma "Izađi mala" se pevala na koncertu Ramštajna, oglasio se pevač ovog hita: "Idem tamo gde me publika voli, a ne gde ja…

Pesma "Izađi mala" se pevala na koncertu Ramštajna, oglasio se pevač ovog hita: "Idem tamo gde me publika voli, a ne gde ja…

Blic pre 30 dana
Svetski popularna grupa Ramštajn održala je dva velika koncerta u Beogradu, a nakon završenog nastupa publika je pevala pesmu "Izađi mala". " Izađi mala, hoću da te vidim, hoću da te ljubim, hoću da ti čujem glas" - pevala je uglas raspoložena… »
"Izađi mala, hoću da ti čujem glas": Srbi u transu na Ramštajnovom koncertu u Beogradu: Uz ovaj hit tražili bis: Ljudi…

"Izađi mala, hoću da ti čujem glas": Srbi u transu na Ramštajnovom koncertu u Beogradu: Uz ovaj hit tražili bis: Ljudi…

Blic pre 31 dana
Svetski popularna grupa Ramštajn sinoć su održali veliki koncert u Beogradu u parku Ušće, a večeras su takođe atmosferu doveli do usijanja. Naime, sinoć je more ljudi došlo da vidi spektakl grupe Ramštajn, među kojima su bile naše brojne… »
Vojin ćetković na koncertu ramštajna u Beogradu: Usnimili smo glumca u masi ljudi - evo kako se ponašao (Video)

Vojin ćetković na koncertu ramštajna u Beogradu: Usnimili smo glumca u masi ljudi - evo kako se ponašao (Video)

Blic pre 31 dana
Svetski popularna grupa Ramštajn sinoć su održali veliki koncert u Beogradu u parku Ušće, a večeras imaju još jedan nastup. Naime, sinoć je more ljudi došlo da vidi spektakl grupe Ramštajn. Za koncert se tražila karta više, a danas je takođe… »

Vesti dana »