Povezane vesti

Milena u izazovnoj crnoj haljini sa dekolteom: Oliverova udovica slavi rođendan, objavila sliku s ovim muškarcima (foto)

Milena u izazovnoj crnoj haljini sa dekolteom: Oliverova udovica slavi rođendan, objavila sliku s ovim muškarcima (foto)

Kurir pre 31 dana
Milena Popović, državna sekretarka u Ministarstvu turizma i omladine i udovica Olivera Ivanovića, proslavila je danas 41. rođendan. Ako je suditi po objavama na društvenim mrežama Popovićeva se na proslavi sjajno provodi, a atmoferu sa žurike… »
"Na kraju puta moga stojiš samo ti": Milena Popović blista u crnoj haljini sa dekolteom: Igor Jurić joj posvetio emotivnu…

"Na kraju puta moga stojiš samo ti": Milena Popović blista u crnoj haljini sa dekolteom: Igor Jurić joj posvetio emotivnu…

Blic pre 30 dana
Državna sekretarka u Ministarstvu turizma i omladine Milena Popović danas je proslavila 41. rođendan, a delić atmosfere sa žurke podelila je na svom Instagram nalogu. Njen partner Igor Jurić bio je najveseliji, a on je naručio pesmu "Iznad Tešnja… »
Milena Popović slavi 41. rođendan, pored nje sin i Igor Jurić: "Moje ruke pune sreće"

Milena Popović slavi 41. rođendan, pored nje sin i Igor Jurić: "Moje ruke pune sreće"

Blic pre 30 dana
Državna sekretarka u Ministarstvu turizma i omladine Milena Popović danas je napunila 41. godinu i na društvenoj mreži Instagram pokazala emotivni trenutak. Milena je pokazala kako je njeno srce puno i ispunjeno, jer su kraj nje dva muškarca koja joj… »
Milena pokazala kako se slaže sa majkom Igora Jurića: Objavila porodičnu sliku, a njena svekrva im pravi društvo i ne skida…

Milena pokazala kako se slaže sa majkom Igora Jurića: Objavila porodičnu sliku, a njena svekrva im pravi društvo i ne skida…

Blic pre 31 dana
U emisiji ''Magazin In'', autorke i voditeljke Sanje Marinković gostovala je i Milena Ivanović, državna sekretarka u Ministarstvu turizma i omladine. Tema na koju su Sanjine gošće govorile, ticala se odnosa snajki i svekrvi, a Milena je progovorila i… »
"Želela je da napravi foru, ali mi je to zasmetalo": Milica Kemez otkrila zbog čega se iznervirala na svom venčanju sa Borom…

"Želela je da napravi foru, ali mi je to zasmetalo": Milica Kemez otkrila zbog čega se iznervirala na svom venčanju sa Borom…

Blic pre 31 dana
U emisiji ''Magazin In'' autorke i voditeljke Sanje Marinković raspravljalo se o odnosu snajki i svekrvi na našim prostorima, a na tu temu su govorile Sanjine gošće, među kojima je bila i sveže udata Milica Kemez. Bivša zadrugarka progovorila je o… »

Vesti dana »

Vučić se sastao sa Kopmanom u Briselu

Vučić se sastao sa Kopmanom u Briselu

Politika pre 13 minutajoš 35 povezanih
Sautgejt: Imali smo mnogo problema, sada sve dolazi na svoje mesto

Sautgejt: Imali smo mnogo problema, sada sve dolazi na svoje mesto

Sportski žurnal pre 31 minutajoš 36 povezanih
Nema lakih rivala

Nema lakih rivala

Politika pre 1 satjoš 30 povezanih