Povezane vesti

"Kad mi kaže da sam luda, a ja..." Svi bruje o Dušku i Severini, jk sada poslala brutalnu poruku

"Kad mi kaže da sam luda, a ja..." Svi bruje o Dušku i Severini, jk sada poslala brutalnu poruku

Mondo pre 30 dana
Jelena Karleuša podelila snimak sa oštrom porukom na svom Instagramu. Jelena Karleuša podelila snimak sa oštrom porukom na svom Instagramu. Prepiska Duška Tošića, bivšeg fudbalera i još uvek zakonitog supruga Jelene Karleuše, sa hrvatskom… »
"KULIRA, A OVAMO MU ODGOVORILA NA SVAKU PORUKU!" Severinina prepiska sa Duškom Tošićem usijala mreže!

"KULIRA, A OVAMO MU ODGOVORILA NA SVAKU PORUKU!" Severinina prepiska sa Duškom Tošićem usijala mreže!

Mondo pre 30 dana
Jedni prozivaju pevačicu, drugi fudbalera... Jedni prozivaju pevačicu, drugi fudbalera... Prepiska Duška Tošića, bivšeg fudbalera i još uvek zakonitog supruga Jelene Karleuše, sa hrvatskom pevačicom Severinom jedna je od glavnih tema na… »
"Mi nismo u tim odnosima 5 godina" Svi bruje o skandalu sa Severinom, a ovako je počela ljubav Duška i Jelene

"Mi nismo u tim odnosima 5 godina" Svi bruje o skandalu sa Severinom, a ovako je počela ljubav Duška i Jelene

Mondo pre 31 dana
Pevačica se juče oglasila povodom prepiske Duška Tošića i Severine Vučković. Pevačica se juče oglasila povodom prepiske Duška Tošića i Severine Vučković Pevačica Jelena Karleuša juče je napravila pometnju na društvenoj mreži Fejsbuk, na… »
Prepiska Tošića i Severine izazvala "buru" na mrežama! Evo šta ljudi komentarišu: "Ne kulira ga ona, nego..."

Prepiska Tošića i Severine izazvala "buru" na mrežama! Evo šta ljudi komentarišu: "Ne kulira ga ona, nego..."

Telegraf pre 31 dana
Ljudi na društvenoj mreži X (bivšem Tviteru) komentarišu prepisku, a pojedini navode da im deluje da postoje određene "rupe" u porukama. Prepiska fudbalera Duška Tošića i pevačice Severine jedna je od glavnih tema na društvenoj mreži X, u… »

Vesti dana »