Povezane vesti

(Video) Rokvići stigli u Beograd: Slavica kao tinejdžerka - preplanuli ten i iscepani džins, Marko ne skida osmeh - svi se…

(Video) Rokvići stigli u Beograd: Slavica kao tinejdžerka - preplanuli ten i iscepani džins, Marko ne skida osmeh - svi se…

Blic pre 30 dana
Porodica Nikole Rokvića, brat Marko i majka Slavica stigli su u Beograd, a na putu ka Srbiji je i pevač sa svojom suprugom Bojanom Barović i decom. Naime, Nikola Rokvić je mesec dana pešačio do Grčke i na tom putu sakupljao novac koji će dati u… »
Pre Nikole Rokvića oni su stigli u Beograd Mama Slavica preplanula u iscepanom džinsu, Marko ne skida osmeh, svi komentarišu…

Pre Nikole Rokvića oni su stigli u Beograd Mama Slavica preplanula u iscepanom džinsu, Marko ne skida osmeh, svi komentarišu…

Kurir pre 30 dana
Porodica Nikole Rokvića, brat Marko i majka Slavica, stigla je u Beograd, a na putu ka Srbiji je i pevač sa svojom suprugom Bojanom Barović i decom. Naime, Nikola Rokvić je mesec dana pešačio do Grčke i na tom putu sakupljao novac koji će dati u… »
Nikola Rokvić se nakon mesec dana hodočašća vraća u Srbiju! (FOTO)

Nikola Rokvić se nakon mesec dana hodočašća vraća u Srbiju! (FOTO)

Svet plus pre 30 dana
Nikola Rokvić je 22. maja stigao do manastira Svetog Nektarija u Egini, gde se poklonio moštima velikog sveca. Nakon mesec dana hodočašća, popularni pevač se zajedno sa svojom porodicom vraća u Srbiju. Rokvić je završio svoju humanitarnu misiju… »
(Foto): Nikola Rokvić se nakon mesec dana pešačenja vraća u Srbiju Pevač se sa suprugom i decom slikao na brodu: "Idemo…

(Foto): Nikola Rokvić se nakon mesec dana pešačenja vraća u Srbiju Pevač se sa suprugom i decom slikao na brodu: "Idemo…

Blic pre 31 dana
Nakon mesec dana pešačenja, Nikola Rokvić je pre četiri dana stigao u manastir Svetog Nektarija Eginskog u Grčkoj, gde se poklonio njegovim moštima, a danas se pevač sa porodicom vraća u Beograd. Na putu dobrote, Nikola Rokvić je sakupljao novac… »
Nikola Rokvić se posle mesec dana pešačenja do grčke vraća u Srbiju! Pevač se sa suprugom i decom slikao na brodu

Nikola Rokvić se posle mesec dana pešačenja do grčke vraća u Srbiju! Pevač se sa suprugom i decom slikao na brodu

Kurir pre 30 dana
Nakon mesec dana pešačenja Nikola Rokvić je pre četiri dana stigao u manastir Svetog Nektarija Eginskog u Grčkoj, gde se poklonio njegovim moštima, a danas se pevač sa porodicom vraća u Beograd. Na putu dobrote, Nikola Rokvić je sakupljao novac… »
"Kada je sunce zašlo, morali su da mi kažu" Nikola Rokvić izgubio prijatelja, saznao na kraju hodočašća

"Kada je sunce zašlo, morali su da mi kažu" Nikola Rokvić izgubio prijatelja, saznao na kraju hodočašća

Mondo pre 31 dana
Nikola Rokvić se emotivnom objavom oprostio od prijatelja. Nikola Rokvić se emotivnom objavom oprostio od prijatelja Pevač Nikola Rokvić nedavno je završio hodočašće koje je Srbija svakodnevno pratila, i po dolasku u manastir Svetog Nektarija na… »
Nikola Rokvić slomljen od bola: Po dolasku u Eginu pevač je primio tragičnu vest: "Dušo moja, koliko si brinuo o meni"

Nikola Rokvić slomljen od bola: Po dolasku u Eginu pevač je primio tragičnu vest: "Dušo moja, koliko si brinuo o meni"

Blic pre 31 dana
Pevač Nikola Rokvić nakon mesec dana hodočašća stigao je iz Beograda u manastir Svetog Nektarija Eginskog u Grčkoj, gde se poklonio njegovim moštima. Kada je stigao u manastir, Nikoli Rokviću su deca poklonila medalju, a sada je pevač otkrio… »

Vesti dana »