Povezane vesti

Međunarodni dan nestale dece posvećen Danki Ilić

Međunarodni dan nestale dece posvećen Danki Ilić

Politika 26.05.2024
Juče je obeležen Međunarodni dan nestale dece, a Centar za nestalu i zlostavljanu decu (CNZD) posvetio je ovaj dan dvogodišnjoj devojčici Danki Ilić iz Banskog polja kod Bora, koja je nestala 26. marta. Nakon višednevne potrage saopšteno je da je… »
"Nismo te zaboravili, i dalje gajimo nadu da ćeš se vratiti kući": Poznate ličnosti poslale snažnu poruku o Danki Ilić na…

"Nismo te zaboravili, i dalje gajimo nadu da ćeš se vratiti kući": Poznate ličnosti poslale snažnu poruku o Danki Ilić na…

Blic 26.05.2024
Jučerašnji Međunarodni dan nestale dece obeležen je emotivnim video snimkom objavljenim na Instagram profilu Centra za nestalu i zlostavljanu decu. U videu su poznate ličnosti iznele nekoliko rečenica o devojčici Danki Ilić (2), koja je, kako se… »
„Ja ne gubim nadu, nedostaješ nam, malena“: Seka Aleksić, Nataša Bekvalac, Milena Radulović i Dragana Mićalović…

„Ja ne gubim nadu, nedostaješ nam, malena“: Seka Aleksić, Nataša Bekvalac, Milena Radulović i Dragana Mićalović…

Nova 26.05.2024
Međunarodni dan nestale dece obeležen je juče, a Centar za nestalu i zlostavljanu decu na društvenoj mreži Instagram podelio je potresni video snimak na kome su naše poznate ličnosti govorile o devojčici Danki Ilić (2) iz Bora koja je ubijena 26… »
"Nedostaješ nam, malena! Danka, mi te nismo zaboravili!" Poznati poslali jaku poruku na Međunarodni dan nestale dece!

"Nedostaješ nam, malena! Danka, mi te nismo zaboravili!" Poznati poslali jaku poruku na Međunarodni dan nestale dece!

Kurir 26.05.2024
Juče je bio Međunarodni dan nestale dece, a na profilu Centra za nestalu i zlostavljanu decu na društvenoj mreži Instagram podeljen je potresni video snimak, na kome su naše poznate ličnosti rekle po nekoliko rečenica o devojčici Danki Ilić (2)… »
" Mi te nismo zaboravili, danka!" Poznati poslali jaku poruku na Međunarodni dan nestale dece; I dalje gajimo nadu da ćeš se…

" Mi te nismo zaboravili, danka!" Poznati poslali jaku poruku na Međunarodni dan nestale dece; I dalje gajimo nadu da ćeš se…

Dnevnik 26.05.2024
Juče je bio Međunarodni dan nestale dece, a na profilu Centra za nestalu i zlostavljanu decu na društvenoj mreži Instagram podeljen je potresni video snimak, na kome su naše poznate ličnosti rekle po nekoliko rečenica o devojčici Danki Ilić (2)… »

Vesti dana »