Povezane vesti

"Putin bacio oko na strateško ostrvo" Švedski general otkriva šta je cilj Kremlja na baltiku i kako bi Rusi mogli da se…

"Putin bacio oko na strateško ostrvo" Švedski general otkriva šta je cilj Kremlja na baltiku i kako bi Rusi mogli da se…

Kurir pre 31 dana
Napetosti u Baltičkom moru rastu godinama, a prvi čovek švedske vojske upozorava da bi Kremlj mogao da baci oko na jedno strateški važno ostrvo. - Siguran sam da je (ruski predsednik Vladimir) Putin bacio čak oba oka na Gotland. Putinov cilj je da… »
Strah od Putina se širi Baltikom

Strah od Putina se širi Baltikom

Pravda pre 31 dana
Napetosti u Baltičkom moru rastu godinama, a prvi čovek švedske vojske upozorava da bi Kremlj mogao da baci oko na jedno strateški važno ostrvo. "Siguran sam da je (ruski predsednik Vladimir) Putin bacio čak oba oka na Gotland. Putinov cilj je da… »
"Putin bacio oko na strateško ostrvo"! Švedski general otkriva šta je cilj Kremlja na Baltiku

"Putin bacio oko na strateško ostrvo"! Švedski general otkriva šta je cilj Kremlja na Baltiku

Mondo pre 31 dana
Koje ostrvo Putin želi u Baltičkom moru? Koje ostrvo Putin želi u Baltičkom moru? Napetosti u Baltičkom moru rastu godinama, a prvi čovek švedske vojske upozorava da bi Kremlj mogao da baci oko na jedno strateški važno ostrvo. "Siguran sam da je… »
"Ovako bi Rusi mogli da se prišunjaju": Prvi čovek švedske vojske otkrio Putinov cilj, raste strah od rata: "Bacio je oko na…

"Ovako bi Rusi mogli da se prišunjaju": Prvi čovek švedske vojske otkrio Putinov cilj, raste strah od rata: "Bacio je oko na…

Blic pre 31 dana
Napetosti u Baltičkom moru rastu godinama, a prvi čovek švedske vojske upozorava da bi Kremlj mogao da baci oko na jedno strateški važno ostrvo. - Siguran sam da je (ruski predsednik Vladimir) Putin bacio čak oba oka na Gotland. Putinov cilj je da… »

Vesti dana »