Povezane vesti

Francuska policija uhapsila deset navijača Liona i PSŽ-a zbog nereda uoči finala Kupa

Francuska policija uhapsila deset navijača Liona i PSŽ-a zbog nereda uoči finala Kupa

Politika pre 31 dana
PARIZ – Francuska policija uhapsila je 10 navijača zbog nereda uoči finala Kupa Francuske između fudbalera Pari Sen Žermena i Olimpika iz Liona, prenosi AP, javlja Tanjug. Fudbaleri PSŽ-a osvojili su Kup Francuske, pošto su sinoć u Lilu pobedili… »
Ten Hag: "Ako me ne žele idem na drugo mesto da osvajam trofeje"

Ten Hag: "Ako me ne žele idem na drugo mesto da osvajam trofeje"

Sportske.net pre 31 dana
Erik ten Hag je na izlaznim vratima Mančester junajteda i pored toga što je juče osvojio trofej u FA Kupu. Junajted je napravio veliko iznenađenje u finalu i na Vembliju savladao Mančester siti sa 2:1. To je drugi pehar za Holanđanina u dve sezone… »
Kilijan Mbape: Srećan sam zbog osvajanja Kupa Francuske

Kilijan Mbape: Srećan sam zbog osvajanja Kupa Francuske

Politika pre 30 dana
LIL – Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je da je srećan zbog osvajanja Kupa Francuske i dodao da je ponosan na svoj boravak u klubu iz Pariza, prenose francuski mediji. Fudbaleri PSŽ-a su sinoć osvojili Kup Francuske, pošto su u Lilu… »
Haos i u Francuskoj! Policija uhapsila 10 navijača Liona i PSŽ-a zbog nereda uoči finala Kupa

Haos i u Francuskoj! Policija uhapsila 10 navijača Liona i PSŽ-a zbog nereda uoči finala Kupa

Večernje novosti pre 30 dana
Francuska policija uhapsila je 10 navijača zbog nereda uoči finala Kupa Francuske između fudbalera Pari Sen Žermena i Olimpika iz Liona, prenosi AP. FOTO: Profimedia Fudbaleri PSŽ-a osvojili su Kup Francuske, pošto su sinoć u Lilu pobedili Lion… »
Engleska bruji o izjavi ten haga! Trener Junajteda osvojio trofej, pa udario po svom klubu: "To je ono što ja radim..."

Engleska bruji o izjavi ten haga! Trener Junajteda osvojio trofej, pa udario po svom klubu: "To je ono što ja radim..."

Kurir pre 30 dana
Fudbaleri Mančester junajteda šokirali su gradskog rivala u finalu FA kupa (2:1) i pobedom popravili sebi sezonu koja u prvenstvu i Ligi šampiona nije bila impresivna. Holandski stručnjak Erik ten Hag iskoristio je veliku pobedu na samom kraju sezone… »
Francuska policija uhapsila 10 navijača Liona i PSŽ zbog nereda (video)

Francuska policija uhapsila 10 navijača Liona i PSŽ zbog nereda (video)

Sportski žurnal pre 30 dana
Autobus zapaljen, druga dva oštećena u sukobima 200 navijača. Francuska policija uhapsila je 10 navijača zbog nereda uoči finala Kupa Francuske između fudbalera Pari Sen Žermena i Olimpika iz Liona, prenosi AP. Fudbaleri PSŽ osvojili su Kup… »
Mbape: Ono što sam imao u Parizu neću nigde moći da nađem

Mbape: Ono što sam imao u Parizu neću nigde moći da nađem

Sportski žurnal pre 30 dana
Fudbaler Pari Sen Žermena rekao da je srećan zbog osvajanja Kupa. Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je da je srećan zbog osvajanja Kupa Francuske i dodao da je ponosan na svoj boravak u klubu iz Pariza, prenose francuski mediji… »
Oteo trofej sitiju, pa narpavio haos: Cela Engleska priča o izjavi trenera Mančester junajteda!

Oteo trofej sitiju, pa narpavio haos: Cela Engleska priča o izjavi trenera Mančester junajteda!

Mondo pre 30 dana
Nakon velike pobede Erik ten Hag pecnuo čelne ljude u klubu. Nakon velike pobede Erik ten Hag pecnuo čelne ljude u klubu. Fudbaleri Mančester junajteda šokirali su gradskog rivala u finalu FA kupa (2:1) i pobedom popravili sebi sezonu koja u prvenstvu… »
Mbape: Ovo što sam imao ovde neću nigde naći

Mbape: Ovo što sam imao ovde neću nigde naći

B92 pre 30 dana
Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je da je srećan zbog osvajanja Kupa Francuske i dodao da je ponosan na svoj boravak u klubu iz Pariza, prenose francuski mediji. Fudbaleri PSŽ-a su sinoć osvojili Kup Francuske, pošto su u Lilu u finalu… »
Mbape emotivan na oproštaju: "Želim im da nastave da sanjaju..."

Mbape emotivan na oproštaju: "Želim im da nastave da sanjaju..."

Večernje novosti pre 30 dana
Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je da je srećan zbog osvajanja Kupa Francuske i dodao da je ponosan na svoj boravak u klubu iz Pariza, prenose francuski mediji. Foto Profimedia Fudbaleri PSŽ-a su sinoć osvojili Kup Francuske, pošto su… »
Ten Hag doneo Junajtedu istorijski trofej, Junajted bez premca u Engleskoj

Ten Hag doneo Junajtedu istorijski trofej, Junajted bez premca u Engleskoj

Sportske.net pre 31 dana
Mančester junajted je osvojio FA kup pošto je u finalu pobedio Mančester siti, a time se osamio na vrhu liste sa najvećim brojem trofeja u engleskim kupovima. Računajući trofeje u FA i Liga kupu, Junajted je sada usamljen na vrhu liste ukupno 19… »
Ten Hag zagrmeo posle Kupa: "Ako me ovde ne žele..."

Ten Hag zagrmeo posle Kupa: "Ako me ovde ne žele..."

Večernje novosti pre 31 dana
Mančester junajted savladao je u finalu FA Kupa Mančester siti rezultatom 2:1, a strateg "crvenih đavola" Erik Ten Hag bio je vrlo oštar posle osvajanja trofeja. FOTO: Tanjug/AP On je na pitanje o svojoj budućnosti rekao da ne zna da li će ostati na… »
Mančester junajted srušio Siti za pehar FA kupa i džekpot – trofej i Liga Evrope

Mančester junajted srušio Siti za pehar FA kupa i džekpot – trofej i Liga Evrope

Danas pre 31 dana
Golovima Garnaća i Meinoa, Mančester junajted savladao je Mančester siti u finalu FA kupa i time spasao rezultatski očajnu sezonu – 2:1. Erik ten Hag nije ubeđen da će i naredne sezone voditi Junajted ali će sigurno ponosit otići na letnji… »

Vesti dana »