Povezane vesti

EKSKLUZIVNO Hrvatski reditelj koji je osvojio Zlatnu palmu u Kanu filmom o oficiru koga su ubile srpske paravojne snage

EKSKLUZIVNO Hrvatski reditelj koji je osvojio Zlatnu palmu u Kanu filmom o oficiru koga su ubile srpske paravojne snage

Nova pre 30 dana
Mislim da je za ovu priču koju smo ispričali upravo ova dužina filma bila savršena. I to sam čuo kao potvrdu od gledalaca, da je tih 13 minuta idealno iskorišćeno, kaže za Nova.rs Nebojša Slijepšević, reditelj kratkometražnog filma "Čovjek… »
Ko je Nebojša Slijepčević, laureat kanske Zlatne palme: Hrvatski reditelj u otporu protiv zla, neljudskosti, fašizma…

Ko je Nebojša Slijepčević, laureat kanske Zlatne palme: Hrvatski reditelj u otporu protiv zla, neljudskosti, fašizma…

Danas pre 30 dana
Hoćemo li, mi koji se ne slažemo ni s kakvom naznakom fašizma, šutjeti i gledati u vrhove svojih cipela? Ili ćemo makar priupitati tko ste vi i tko vam daje pravo da se tako ponašate“, kao što je to u vagonu vlaka učinio Tomo Buzov, izjavio je… »
Znate li kako danas izgleda Marija Serdar? Takmičila se u Pinkovim zvezdicama, sad je jedva prepoznaju!

Znate li kako danas izgleda Marija Serdar? Takmičila se u Pinkovim zvezdicama, sad je jedva prepoznaju!

Mondo pre 30 dana
Marija se takmičila pre 9 godina. Marija se takmičila pre 9 godina Mariju Serdar javnost je upoznala pre skoro devet godina kada se takmičila u "Pinkovim zvezdicama", gde je sve oduševila svojim talentom. Pevačica je tokom nastupa koji su gleaoce… »
Hrvatski film osvojio Zlatnu palmu u Kanu: Prvi put nagrada otišla u ruke komšijama, među glavnim ulogama i srpski glumac…

Hrvatski film osvojio Zlatnu palmu u Kanu: Prvi put nagrada otišla u ruke komšijama, među glavnim ulogama i srpski glumac…

Blic pre 30 dana
Film "Čovek koji nije mogao da ćuti", reditelja i scenariste Nebojše Slijepčevića i producenata Katarine Prpić i Danijela Peka (Antitalent), osvojio je Zlatnu palmu za najbolji kratkometražni film na Filmskom festivalu u Kanu. Svečanoj premijeri… »
Hrvatski film dobio Zlatnu palmu u Kanu

Hrvatski film dobio Zlatnu palmu u Kanu

Danas pre 31 dana
„Čovjek koji nije mogao šutjeti“, reditelja i scenariste Nebojše Slijepčević osvojio je Zlatnu palmu za najbolji kratkometražni film na Filmskom festivalu u Kanu, saznaje Index hr. U filmu igraju Goran Bogdan, Alexis Manenti, Dragan Mićanović… »

Vesti dana »