Povezane vesti

Vučić: Ponosam sam što Srbiju, iako su pokušali, nisu uspeli da slome

Vučić: Ponosam sam što Srbiju, iako su pokušali, nisu uspeli da slome

Politika pre 22 dana
Predsednik Srbije i član Predsedništva Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić poručio je danas da je ponosan zbog toga što Srbiju, iako su pokušali, nisu uspeli da slome. Vučić je to rekao na predizbornom skupu koalicije okupljene oko SNS u… »
Vučić: Ponosan sam što Srbiju, iako su pokušali, nisu uspeli da slome

Vučić: Ponosan sam što Srbiju, iako su pokušali, nisu uspeli da slome

Vesti online pre 22 dana
Predsednik Srbije i član Predsedništva Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić poručio je danas da je ponosan zbog toga što Srbiju, iako su pokušali, nisu uspeli da slome. Vučić je to rekao na predizbornom skupu koalicije okupljene oko SNS u… »
"Nisam ja ta mašina, to ste vi koji želite da pobeđujete u svemu" Vučić u Valjevu: Nisu nam potrebne svađe, već da…

"Nisam ja ta mašina, to ste vi koji želite da pobeđujete u svemu" Vučić u Valjevu: Nisu nam potrebne svađe, već da…

Kurir pre 22 dana
* Vučić najavio rekonstrukciju bolnice, izgradnju sportske hale, kao i brzu prugu Valjevo - crnogorska granica * Pruga Valjevo - Loznica do 2026. godine. VALJEVO - Izborna lista " Aleksandar Vučić - Valjevo sutra“ održava predizborni skup u… »
Predsednik Vučić u Valjevu Imao sam svu vašu snagu, snagu cele Srbije da branim narod hrabrih

Predsednik Vučić u Valjevu Imao sam svu vašu snagu, snagu cele Srbije da branim narod hrabrih

Dnevnik pre 22 dana
VALjEVO: Izborna lista "Aleksandar Vučić - Valjevo sutra“ održala je predizborni skup u Valjevu. Skup je održan na platou ispred Doma kulture u Valjevu. - Dragi Valjevci, ljudi iz bilo kojeg drugog mesta Kolubarskog okruga, hvala vam na… »
Predsednik Vučić sa mitinga u Valjevu: "Plašim se da ulazimo u mnogo teži rat, trebaju nam mir i stabilnost"

Predsednik Vučić sa mitinga u Valjevu: "Plašim se da ulazimo u mnogo teži rat, trebaju nam mir i stabilnost"

Telegraf pre 22 dana
Veliki broj ljudi se okupio na platou ispred Doma kulture. Izborna lista " Aleksandar Vučić - Valjevo sutra" održava miting danas na platou ispred Doma kulture u Valjevu. Na platou se okupio veliki broj ljudi, koji je došao da pruži podršku listi i… »
Za koga se i zašto glasa u Valjevu: „Za Vučića – zašto, to je pitanje više politike, nije za mene, ja sam iz…

Za koga se i zašto glasa u Valjevu: „Za Vučića – zašto, to je pitanje više politike, nije za mene, ja sam iz…

N1 Info pre 21 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obećao je u Valjevu bolnicu i ulaganje od 110 miliona evra, kao i sportski halu za taj grad iako na lokalnim izborima ne učestvuje a ne raspolaže ni budžetom Srbije. I građani Valjeva kao i okolnih mesta ne znaju… »
U Valjevu počeo predizborni skup koalicije oko SNS, obratiće se Vučić

U Valjevu počeo predizborni skup koalicije oko SNS, obratiće se Vučić

Politika pre 21 dana
VALjEVO – U Valjevu je danas oko 12.00 sati počeo predizborni skup koalicije stranaka okupljenih oko SNS na izbornoj listi „Aleksandar Vučić - Valjevo sutra“, na kome će se obratiti član Predsedništva SNS i predsednik Srbije Aleksandar… »
Vučić: Glas za budućnost i stabilnost naše zemlje

Vučić: Glas za budućnost i stabilnost naše zemlje

Politika pre 21 dana
Mnogo toga je urađeno za Čačak i Moravički okrug u poslednjih 10 godina, ali se mora nastaviti istim tempom, rekao je predsednik Aleksandar Vučić na predizbornom skupu Srpske napredne stranke i koalicije okupljene oko liste „Aleksandar Vučić –… »
Vučić: Plašim se da u svetu kreće ludilo

Vučić: Plašim se da u svetu kreće ludilo

Pravda pre 21 dana
Plašim se da u svetu kreće ludilo i da ćemo ući u mnogo teži rat na svetskom nivou nego što je to danas slučaj, izjavio je predsednik Aleksandar Vučić, poručivši da su Srbiji potrebni mir i stabilnost. „Moramo da se držimo zajedno, da… »
Vučić na mitingu SNS: 110 miliona evra za obnovu i opremanje bolnice u Valjevu

Vučić na mitingu SNS: 110 miliona evra za obnovu i opremanje bolnice u Valjevu

Beta pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Valjevu da će u rekonstrukciju, dogradnju i opremanje bolnice u tom gradu biti uloženo oko 110 miliona evra. U obraćanju na predizbornom skupu koalicije oko Srpske napredne stranke (SNS), Vučić… »
"Plašim se da ćemo ući u mnogo teži svetski rat": Vučić na mitingu u Valjevu: Srbiji je potreban mir i stabilnost da…

"Plašim se da ćemo ući u mnogo teži svetski rat": Vučić na mitingu u Valjevu: Srbiji je potreban mir i stabilnost da…

Blic pre 22 dana
- Uradićemo rekonstrukciju i dogradnju bolnice i u potpunosti je opremiti. To je na današnji dan negde oko 110 miliona evra. Ta bolnica će pokreti ne samo ceo valjevski okrug nego i Koceljevu u mačvanskom okrugu. I drugo obećanje. To je sportska hala… »
Vučić na mitingu SNS: 110 miliona evra za obnovu i opremanje bolnice u Valjevu

Vučić na mitingu SNS: 110 miliona evra za obnovu i opremanje bolnice u Valjevu

Danas pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Valjevu da će u rekonstrukciju, dogradnju i opremanje bolnice u tom gradu biti uloženo oko 110 miliona evra. U obraćanju na predizbornom skupu koalicije oko Srpske napredne stranke (SNS), Vučić… »
Vučić: Ponosam sam što Srbiju, iako su pokušali, nisu uspeli da slome

Vučić: Ponosam sam što Srbiju, iako su pokušali, nisu uspeli da slome

NIN pre 22 dana
Predsednik Srbije i član Predsedništva Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić poručio je danas da je ponosan zbog toga što Srbiju, iako su pokušali, nisu uspeli da slome. Vučić je to rekao na predizbornom skupu koalicije okupljene oko SNS u… »
Vučić na mitingu SNS: Biće uloženo 110 miliona evra za obnovu i opremanje bolnice u Valjevu

Vučić na mitingu SNS: Biće uloženo 110 miliona evra za obnovu i opremanje bolnice u Valjevu

Insajder pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Valjevu da će u rekonstrukciju, dogradnju i opremanje bolnice u tom gradu biti uloženo oko 110 miliona evra. U obraćanju na predizbornom skupu koalicije oko Srpske napredne stranke (SNS), Vučić… »
Moćne reči Vučića u Valjevu: "Uz snagu naše Srbije imao sam snage da branim narod hrabrih i ponosnih"

Moćne reči Vučića u Valjevu: "Uz snagu naše Srbije imao sam snage da branim narod hrabrih i ponosnih"

B92 pre 22 dana
Na mitingu Srpske napredne stranke u Valjevu, Izborne liste "Aleksandar Vučić - Valjevo sutra", na platou ispred Domsa kulture, okupljenima se obratio i predsednik Aleksandar Vučić. Istakao je da je još pod utiskom velike borbe u Njujorku, te da je… »
Predizborni skup koalicije okupljene oko SNS u Valjevu, Vučić: Iako su pokušali, Srbiju nisu uspeli da slome

Predizborni skup koalicije okupljene oko SNS u Valjevu, Vučić: Iako su pokušali, Srbiju nisu uspeli da slome

Euronews pre 22 dana
Predsednik Srbije i član Predsedništva Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić poručio je danas da je ponosan zbog toga što Srbiju, "iako su pokušali, nisu uspeli da slome". Vučić je to rekao na predizbornom skupu koalicije okupljene oko SNS u… »
Vučić najavio tri velika ulaganja u Valjevu: Rekonstrukcija i dogradnja bolnice, izgradnja sportske hale i rekonstrukcija…

Vučić najavio tri velika ulaganja u Valjevu: Rekonstrukcija i dogradnja bolnice, izgradnja sportske hale i rekonstrukcija…

Kurir pre 22 dana
VALJEVO - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je na skupu izborne liste "Aleksandar Vučić - Valjevo sutra“ na platou u Valjevu govorio i o investicijama države u ovaj kraj. Uz kompletnu rekonstrukciju i dogradnju bolnice, on je govorio i o izgradnji… »
Vučić na mitingu SNS: 110 miliona evra za obnovu i opremanje bolnice u Valjevu

Vučić na mitingu SNS: 110 miliona evra za obnovu i opremanje bolnice u Valjevu

Novi magazin pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Valjevu da će u rekonstrukciju, dogradnju i opremanje bolnice u tom gradu biti uloženo oko 110 miliona evra. U obraćanju na predizbornom skupu koalicije oko Srpske napredne stranke (SNS), Vučić… »
Vučić na mitingu SNS: 110 miliona evra za obnovu i opremanje bolnice u Valjevu

Vučić na mitingu SNS: 110 miliona evra za obnovu i opremanje bolnice u Valjevu

Radio sto plus pre 21 dana
U obraćanju na predizbornom skupu koalicije oko Srpske napredne stranke (SNS), Vučić je rekao da je to jedno od “najvećih obećanja” tokom kampanje za lokalne izbore 2. juna. “Rekonstruisaćemo i dograditi bolnicu u Valjevu i u potpunosti je… »

Vesti dana »