Povezane vesti
Stefanović: Beograđanima nije važno da opozicija ima par odbornika već žele vlast koja rešava probleme
NIN 26.05.2024
Beograđanima nije važno da opozicija ima nekoliko odbornika u Skupštini grada, već žele vlast koja rešava probleme, a vlast Srpske napredne stranke (SNS) to ne radi, ocenio je danas zamenik predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Borko Stefanović. On… »
SSP: Beograđanima nije važno da opozicija ima par odbornika već žele vlast koja rešava probleme
Beta 26.05.2024
Beograđanima nije važno da opozicija ima nekoliko odbornika u Skupštini grada, već žele vlast koja rešava probleme, a vlast Srpske napredne stranke (SNS) to ne radi, ocenio je danas zamenik predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Borko Stefanović. On… »
Borko Stefanović: Beograđanima nije bitno nekoliko odbornika u Skupštini, nego im treba vlast koja rešava probleme
Euronews 26.05.2024
"Beograđanima nije važno da opozicija ima nekoliko odbornika u Skupštini grada i gradskim opštinama - Beograđani žele vlast koja rešava probleme, a to SNS vlast nije. Zbog toga je SNS spreman na sve, od koalicije sa Šešeljem, zavetnicima, Vulinom i… »
Vesti dana »

Evropski lideri u sredu razgovaraju o Ukrajini uoči sastanka Trampa i Putina
NIN pre 38 minutajoš 101 povezana

Ubistvo novinara Al Džazire u izraelskom napadu u Gazi izazvalo zabrinutost međunarodne zajednice
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 36 povezanih

Novi Sad: Jedan ratni veteran pušten, drugom određena mera kućnog pritvora
Beta pre 7 satijoš 20 povezanih

Požari širom Crne Gore – evakuacija stanovništva kod Podgorice, u gašenju pomaže "kamov" iz Srbije
RTS pre 38 minutajoš 92 povezane

Oglasila se Narodna banka Srbije Tiče se kursa evra, menja se jedna stvar
Alo pre 4 satijoš 28 povezanih