Povezane vesti

Karim Kan: Morao sam da tražim naloge za hapšenje Netanjahua, Galanta i lidera Hamasa

Karim Kan: Morao sam da tražim naloge za hapšenje Netanjahua, Galanta i lidera Hamasa

Politika pre 30 dana
Glavni tužilac Međunarodnog krivičnog suda (MKS) Karim Kan izjavio je da je znao kada je objavio da traži naloge za hapšenje lidera Izraela i Hamasa da će kročiti u, kako je naveo, "političko minsko polje", ali ističe da nije imao izbora. Kan je… »
Glavni tužilac MKS odbacio optužbe da izjednačava Izrael sa Hamasom

Glavni tužilac MKS odbacio optužbe da izjednačava Izrael sa Hamasom

Danas pre 30 dana
Glavni tužilac Međunarodnog krivičnog suda (MKS) Karim Kan odbacio je danas optužbe da izjednačava postupke Izraela i Hamasa zbog zahteva da se izdaju nalozi za hapšenje lidera Izraela i te palestinske islamističke organizacije, označivši ih kao… »
Glavni tužilac ICC odbacio optužbe da izjednačava Izrael sa Hamasom kao ‘glupost’

Glavni tužilac ICC odbacio optužbe da izjednačava Izrael sa Hamasom kao ‘glupost’

Al Jazeera pre 30 dana
Karim Khan je istakao kako niko nema dozvolu da čini ratne zločine i zločine protiv čovječnosti. Glavni tužitelj Međunarodnog krivičnog suda (ICC) Karim Khan odbacio je danas optužbe da izjednačava postupke Izraela i Hamasa zbog zahtjeva da se… »
Glavni tužilac Međunardonog krivičnog suda odbacio optužbe da izjednačava Izrael sa Hamasom

Glavni tužilac Međunardonog krivičnog suda odbacio optužbe da izjednačava Izrael sa Hamasom

NIN pre 30 dana
Glavni tužilac Međunarodnog krivičnog suda (MKS) Karim Kan odbacio je danas optužbe da izjednačava postupke Izraela i Hamasa zbog zahteva da se izdaju nalozi za hapšenje lidera Izraela i te palestinske islamističke organizacije, označivši ih kao… »
Glavni tužilac MKS odbacio optužbe da izjednačava Izrael sa Hamasom

Glavni tužilac MKS odbacio optužbe da izjednačava Izrael sa Hamasom

Insajder pre 30 dana
Glavni tužilac Međunarodnog krivičnog suda (MKS) Karim Kan odbacio je danas optužbe da izjednačava postupke Izraela i Hamasa zbog zahteva da se izdaju nalozi za hapšenje lidera Izraela i te palestinske islamističke organizacije, označivši ih kao… »
Kan: Morao sam da tražim naloge za hapšenje Netanijahua, Galanta i lidera Hamasa

Kan: Morao sam da tražim naloge za hapšenje Netanijahua, Galanta i lidera Hamasa

RTV pre 30 dana
HAG - Glavni tužilac Međunarodnog krivičnog suda (MKS) Karim Kan izjavio je da je znao kada je objavio da traži naloge za hapšenje lidera Izraela i Hamasa da će kročiti u, kako je naveo, "političko minsko polje", ali ističe da nije imao izbora… »
Kan o nalogu za hapšenje lidera Izraela i Hamasa: Znao sam da upadam u "političko minsko polje", ali nisam imao izbora

Kan o nalogu za hapšenje lidera Izraela i Hamasa: Znao sam da upadam u "političko minsko polje", ali nisam imao izbora

Euronews pre 30 dana
Glavni tužilac Međunarodnog krivičnog suda (MKS) Karim Kan izjavio je da je znao kada je objavio da traži naloge za hapšenje lidera Izraela i Hamasa da će kročiti u, kako je naveo, "političko minsko polje", ali ističe da nije imao izbora. Kan je… »
Glavni tužilac MKS odbacio optužbe da izjednačava Izrael sa Hamasom

Glavni tužilac MKS odbacio optužbe da izjednačava Izrael sa Hamasom

N1 Info pre 30 dana
Glavni tužilac Međunarodnog krivičnog suda (MKS) Karim Kan odbacio je optužbe da izjednačava postupke Izraela i Hamasa zbog zahteva da se izdaju nalozi za hapšenje lidera Izraela i te palestinske islamističke organizacije, označivši ih kao… »
Glavni tužilac Haga odbacio optužbe da izjednačava Izrael i Hamas: "Niko nema monopol na patnju"

Glavni tužilac Haga odbacio optužbe da izjednačava Izrael i Hamas: "Niko nema monopol na patnju"

Radio 021 pre 30 dana
Glavni tužilac Međunarodnog krivičnog suda Karim Kan odbacio je optužbe da izjednačava postupke Izraela i Hamasa. On je te optužbe označio kao glupost. "Ne kažem da je Izrael sa svojom demokratijom i vrhovnim sudom srodan Hamasu, naravno da ne. Ne… »
Glavni tužilac MKS odbacio optužbe da izjednačava Izrael sa Hamasom

Glavni tužilac MKS odbacio optužbe da izjednačava Izrael sa Hamasom

Novi magazin pre 30 dana
Glavni tužilac Međunarodnog krivičnog suda Karim Kan odbacio je danas optužbe da izjednačava postupke Izraela i Hamasa zbog zahteva da se izdaju nalozi za hapšenje lidera Izraela i te palestinske islamističke organizacije, označivši ih kao… »

Vesti dana »