Povezane vesti

Aleksandra Subotić razbesnela javnost! Za frizuru dala 3.000€, pa angažovala obezbeđenje da je čuva: Lepo mi je, ali me…

Aleksandra Subotić razbesnela javnost! Za frizuru dala 3.000€, pa angažovala obezbeđenje da je čuva: Lepo mi je, ali me…

Kurir pre 31 dana
Starleta Aleksandra Subotić razbesnela je javnost kada je objavila fotografiju nakon izlaska iz frizerskog salona i otkrila da je za ovaj njen potez izdvojila okruglo 3.000 evra! Naime, bivša rijalirti učesnica otišla je u jedan salon lepote i… »
(Foto): Aleksandra sa novčanicama od 3.000 evra šetala u centru Novog Sada: Prolaznici je zaprepašćeno gledali, od straha…

(Foto): Aleksandra sa novčanicama od 3.000 evra šetala u centru Novog Sada: Prolaznici je zaprepašćeno gledali, od straha…

Blic pre 31 dana
Starleta i bivša rijaliti učesnica Aleksandra Subotić prošetala je Novim Sadom sa frizurom od 3.000 evra, zbog čega su se prolaznici zaprepašćeno okretali za njom. Bivša rijaliti učesnica svojim izjavama i ponašanjem često šokira javnost, a… »
Namotala novčanice na glavu! Aleksandra prošetala gradom s frizurom od 3.000€ - "Kakav bezobrazluk"

Namotala novčanice na glavu! Aleksandra prošetala gradom s frizurom od 3.000€ - "Kakav bezobrazluk"

Mondo pre 31 dana
Aleksandra Subotić ponela 3.000 evra u frizerski salon! Aleksandra Subotić ponela 3.000 evra u frizerski salon! Starletu Aleksandru Subotić upoznali smo kao ćerku Ljube Pantović, bodibilderke i nekadašnje rijaliti učesnice koja je tokom Farme… »

Vesti dana »