Povezane vesti

Užas u Španiji! Golman Hetafea posle sudara ostao da leži, meč prekinut, odmah uletela hitna pomoć

Telegraf pre 31 dana
Jezive scene! Užasne scene viđene su u Španiji, tokom meča poslednjeg kola La Lige između Hetafea i Majorke, koji je završen pobedom gostiju sa 2:1. Sve se desilo u 74. minutu, kada je na ivici kaznenog prostora domaćih došlo do sudara golmana… »
Užasne scene iz Španije obilaze svet! Golman Hetafea ostao da leži na travi posle jezivog sudara - meč momentalno prekinut!

Kurir pre 30 dana
Na utakmici poslednjeg kola La Lige između Hetafea i Majorke viđene su potresne scene koje obilaze svet. Igrao se 74. minut kada su se golman Hetafea, David Sorije i golgeter Majorke, Kajl Larin žestoko sudarili. David je pao na glavu, nakon čega je… »