Povezane vesti

"Udala sam se i za dobro i za zlo" prva izjava lune Đogani nakon markovog hapšenja: U tim trenucima...

"Udala sam se i za dobro i za zlo" prva izjava lune Đogani nakon markovog hapšenja: U tim trenucima...

Kurir pre 30 dana
Luna Đogani progovorila je o problemima kroz koje je prošla sa svojom porodicom, kada je njen suprug uhapšen. Ona je napočetku intervjua govorila o majčinstvu i koliko je majčinstvo promenilo, a onda se dotakla i teme koja u poslednje vreme najviše… »
"Zamisli da smo svi popadali": Anabela iskreno o hapšenju Marika Miljkovića: Gagi se tih dana nije odvajao od Lune, a evo gde…

"Zamisli da smo svi popadali": Anabela iskreno o hapšenju Marika Miljkovića: Gagi se tih dana nije odvajao od Lune, a evo gde…

Blic pre 30 dana
Anabela Atijas nije se oglašavala nakon što je njen zet Marko Mirković priveden, a sada je otkrila da li je pružala podršku svojoj ćerki Luni Đogani u tim trenucima. Anabela Atijas istakla je da će uvek biti podrška Luni, ma šta se dešavalo. -… »
Luna Djogani prvi put javno o hapšenju supruga Marka Miljkovića i razvodu!

Luna Djogani prvi put javno o hapšenju supruga Marka Miljkovića i razvodu!

Svet plus pre 30 dana
Luna Djogani prvi put je javno govorila o hapšenju svog supruga Marka Miljkovića. U emisiji "Premijera Vikend Specijal" otvoreno je podelila svoja osećanja i stavove o ovoj situaciji. O trenutnoj situaciji: "Ja sam dobro. Svi smo na okupu, Marko je kod… »
Anabela progovorila o podršci koju je dala Luni u teškim trenucima!

Anabela progovorila o podršci koju je dala Luni u teškim trenucima!

Svet plus pre 30 dana
Anabela Atijas otvoreno je govorila o podršci koju je pružila svojoj ćerki Luni Đogani, tokom teških trenutaka nakon hapšenja njenog supruga Marka Miljkovića. U emisiji "Vikend Specijal" na televiziji Pink, popularna pevačica otkrila je kako je… »
"Nije mi bilo dobro": Prva ispovest Lune Đogani nakon Markovog hapšenja: Otkrila da li je istina da se razvode

"Nije mi bilo dobro": Prva ispovest Lune Đogani nakon Markovog hapšenja: Otkrila da li je istina da se razvode

Blic pre 30 dana
Luna Đogani prvi put je progovorila o svađi koju je Marko Miljković imao sa komšijama nakon čega je uhapšen. Luna Đogani sada je otkrila kako se osećaju ona, ali i Marko Miljković nakon skandala- - Ja sam dobro. Svi smo na okupu, Marko je kod… »
Luna Đogani prvi put u javnosti nakon hapšenja! Progovorila o Marku i incidentu, spomenula razvod

Luna Đogani prvi put u javnosti nakon hapšenja! Progovorila o Marku i incidentu, spomenula razvod

Mondo pre 30 dana
Luna Đogani prvi put o hapšenju njenog supruga Marka Miljkovića. Luna Đogani prvi put o hapšenju njenog supruga Marka Miljkovića. Luna Đogani progovorila je o problemima kroz koje je prošla sa svojom porodicom, kada je njen suprug Marko Miljković… »
"Svako je radio po osećaju" anabela o hapšenju marka miljkovića: Evo šta kaže što Gagi žali za njihovim propalim brakom

"Svako je radio po osećaju" anabela o hapšenju marka miljkovića: Evo šta kaže što Gagi žali za njihovim propalim brakom

Kurir pre 30 dana
Anabela Atijas progovorila je o privatnim stvarima, porodici, ali i onome što je nedavno proživela njena ćerka kada je njen suprug priveden i proveo 48 sati u pritvoru zbog sukobu sa komšijom. - Šta god da se desi, lepo ili ružno, ja sam tu! Pre… »

Vesti dana »